פרופיל החברה

מוריה. דואגים לניקיון מאז 1987.
מוריה היא חברה מובילה ופורצת דרך בשירותי ניקיון אחזקה ושמירה.
החברה, מהוותיקות ומהמוערכות ביותר בתחומה, הוקמה בשנת 1987 ומספקת ללקוחותיה במגזר הציבורי, העסקי, הביטחוני, האקדמי, התעשייתי והפרטי, מגוון שירותים מקצועיים מתמשכים וחד-פעמיים בתחומי הניקיון, ניהול ואחזקת המבנים, שימור והברקת משטחי רצפה, עבודת ניקיון בגובה, ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי ציוד טכנולוגי ועבודות מיוחדות בתחום התחזוקה.

הערכים של מוריה
הגינות, איכות ואחריות הם ערכי הליבה של חברת מוריה. ערכים הבאים לידי ביטוי בשיטות ניהול מתקדמות, במערך הכשרה והדרכה לעובדים, בנהלי עבודה ברורים, בהטמעה מתמדת של טכנולוגיות מתקדמות ובשימוש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, המאושרים ע”י משרד הבריאות ועומדים בתקן ISO לענף הניקיון והאחזקה.
יישום ערכים אלו מלווה במערך פיקוח הפועל בשטח להבטחת איכות השירות ותוצריו ובמוקד שירות לקוחות 24/7, המספק מענה מלא ומידי לכל פניה.

הכול מתחיל בהון האנושי
הניסיון, הדיוק לפרטי פרטים, האמינות, הציוד, החומרים וקהל הלקוחות הנאמן של מוריה – כל אלו ביססו את המוניטין שצברה מוריה בשנות פעילותה. אך לפני הכל, סוד הצלחתה של החברה והמנוע הדוחף אותה קדימה, טמון בהון האנושי שלה: עובדים מקצועיים, מיומנים וברובם ותיקים, הנותנים את הלב והנשמה בכל פרויקט ומשימה, שומרים על יחסי עבודה טובים עם לקוחות החברה.

דבר הבעלים

לקוחות, עובדים וספקים יקרים,

חברת מוריה, היא הרבה מעבר לארגון עסקי המספק שירותי ניקיון ואחזקה. מוריה היא נקודת השקה בין מאות בני אדם, הנפגשים זה עם זה מידי יום: עובדי החברה ולקוחותיה.

הנהלת החברה ועובדיה רואים בנקודת השקה זו, מפתח להצלחתה ולצמיחתה של חברת מוריה. לכן, אנו משקיעים משאבים רבים בהטמעת מהלכים ניהוליים, ארגוניים ומקצועיים, המבטיחים שמפגש זה ישמש בסיס לשיתוף פעולה פורה לאורך זמן, לשביעות רצונם של כל המעורבים בה.

לשם כך, אנו מקפידים לקיים סביבת עבודה איכותית, מתקדמת ובטוחה, המעודדת מצוינות בכל רובדי פעילותנו, עומדת בתקנים המחמירים ביותר, מלווה בנהלי עבודה ברורים ומקיימת הדרכות והכשרות מקצועיות.
סביבה המתאפיינת בזרימת מידע מהירה בין כל דרגי הארגון, במערך שירות אדיב וזמין ובבקרת איכות קפדנית לשיטות העבודה, למכשור המתקדם, לחומרי הניקוי הירוקים בהם אנו משתמשים ולרמת השירות לו זוכים לקוחותינו.

אך לפני הכל, פעילותה של מוריה, כ”חברה אנושית”, תרתי משמע, מושתתת על ההון האנושי וככזו, מוריה קשובה לצורכי עובדיה, מעודדת אותם למצוינות ומתגמלת אותם עבורה. כמו כן, מוריה עוסקת בהתמדה בקידום זכויות העובדים, בעידוד יוזמות לשיפור תנאי העבודה – הן בתוך החברה והן בענף אותו היא מובילה, מתוך ההבנה
שכאשר טוב לעובדינו, טוב ללקוחותינו וטוב לנו.

שמואל שרביט.

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן