צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  חברת ניקיון בחיפה

  העלייה במספר מקומות התעסוקה בעיר הצפונית גורמת לעלייה בביקוש לשירותי חברת ניקיון בחיפה. חיפה תמיד נחשבה לעיר הפועלים, והמשרדים הרבים שלה מעידים על כך שהיא מסוגלת לספק מקומות עבודה אטרקטיביים לתושבי הצפון הבאים מערים שכנות כמו קריית ביאליק, עכו או נהריה. כל העובדים ובעלי העסקים מעוניינים בסביבת עבודה נקייה ומסודרת, סביבה שבה יוכלו לעבוד ובסופו של דבר לספק את השירותים ללקוחותיהם.

  דברים שכדאי לדעת על חברת ניקיון בחיפה

  שירותי ניקיון הם לא רק משלח יד, אלא גם עסק שרק הולך ומתרחב. כיום נוהגים לאחד את שירותי הניקיון עם שירותי האחזקה, וכך התחומים שעליהם אחראי הצוות המקצועי הולכים ומתרחבים. אלה כמה מבין השירותים הנפוצים שמספקות בימינו חברות אחזקה וניקיון:

  • שמירה על התשתיות – צוות העובדים האחראי על תחזוקת מבנים דואג לתשתיות הבניין. התשתיות כוללות את כל המערכות החיוניות: מערכות חשמל, מערכות מים וביוב, מערכות למיזוג ואוורור, פתחי אוורור, בדיקת מערכות לכיבוי אש ותקינות של מקלטים אשר יכולים להגן על השוהים בבניין בעת צרה.
  • שמירה על בניינים – חברות האחזקה מסייעות בשמירה על ביטחונם של העובדים במשרד. בזכות שומר מיומן ומקצועי, יכולים העובדים להיות סמוכים ובטוחים כי לא ייכנס אדם זר לבניין.
  • ניקוי משרדים – שמירה על ניקיון המשרד דורשת התייחסות מיוחדת. צוות מנוסה של חברת ניקיון בחיפה יידע לנקות במיומנות ובמקצועיות את העמדות של כל עובד ועובד תוך ביצוע פעולות כמו ניקוי יסודי של מקלדת המחשב, ניקוי מסך המחשב, שטיפה זהירה של רצפות ושימת לב למסמכים חשובים שנפלו על הרצפה וניקוי חלונות בגובה רב (לאחר הצגת אישור עבודה בגובה).
  • שירותי פוליש – בעלי עסקים שהתחדשו בשיפוץ המשרד אוהבים להזמין שירותי פוליש. במסגרת שירותים אלה מעניקים העובדים לרצפה מראה מבריק ויוקרתי. כך, הרצפה נראית נקייה ובוהקת גם אם לא שטפו אותה במשך כמה ימים.

  חברת ניקיון מובילה בחיפה מוריה שירותי ניקיון

  אם התמקמתם בעיר הצפונית הגדולה ופתחתם את משרד החלומות שלכם, אתם זקוקים לשירותיה של חברת ניקיון בחיפה. מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ היא חברה מומלצת הפועלת בתחום במשך כמה שנים טובות, ומספקת מגוון רחב של שירותים בתחום האחזקה והניקיון כדוגמת ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות או ביצוע עבודת פוליש לרצפות.

  חברת ניקיון מובילה בחיפה מוריה שירותי ניקיון

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio