חברת ניקיון בחיפה

תוכן עניינים
עובדים
0 +
שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +

המלצות לחברת ניקיון בחיפה

Asaf YahavAsaf Yahav
01:51 02 Jun 22
ביצעו עבודה יסודית ההתרעה קצרה. גייסו צוות מעכשיו לעכשיו כולל ציוד וחומרים. היו קשובים לדרישות ועבדו בשיתוף פעולה. תודה
נעזרתי בחברת מוריה בשל הצפה שהייתה לי במשרד. זכיתי לשירות איכותי, מקצועי ואדיב.
כאשר פניתי לחברה קבלתי מענה מידי לצרכים שרציתי אם זה מבחינה כספית ואם זה מקצועי והחוויה שהם נתנו לי פשוט יוצא מהכללממליץ מאוד
מתן שרות מאוד מקצועי תוך דגש לצרכים של הלקוחות עם יחס חם ואנושי
רוחה משהרוחה משה
17:29 31 Mar 22
חברה מצויינת, מבצעים כל דבר לשביעות רצוני. מספקים את הציוד במהירות. תודה רבה.
js_loader

העלייה במספר מקומות התעסוקה בעיר הצפונית גורמת לעלייה בביקוש לשירותי חברת ניקיון בחיפה. חיפה תמיד נחשבה לעיר הפועלים, והמשרדים הרבים שלה מעידים על כך שהיא מסוגלת לספק מקומות עבודה אטרקטיביים לתושבי הצפון הבאים מערים שכנות כמו קריית ביאליק, עכו או נהריה. כל העובדים ובעלי העסקים מעוניינים בסביבת עבודה נקייה ומסודרת, סביבה שבה יוכלו לעבוד ובסופו של דבר לספק את השירותים ללקוחותיהם.

מחפשים חברת ניקיון בחיפה ?

מוריה שירותי ניקיון פועלים בתחום הניקיון והאחזקה משנת 1987. לנו הידע והניסיון של 35 שנות פעילות עם חברות גדולות במשק הישראלי ובכל הארץ. מוריה מספקת ללקוחותיה במגזר הציבורי, העסקי, הביטחוני, האקדמי, התעשייתי והפרטי, מגוון שירותים מקצועיים מתמשכים וחד-פעמיים בתחומי הניקיון, האחזקה והשמירה של המבנים.

עדיין מתלבטים לגבי חברת ניקיון בחיפה? 
צרו איתנו קשר עוד היום >>  

אלה כמה מבין שירותי הניקיון שאנו מספקים בתור חברת ניקיון בחיפה:

צוות העובדים האחראי שלנו מטפל בתחזוקת מבנים דואג לתשתיות הבניין. התשתיות כוללות את כל המערכות החיוניות: מערכות חשמל, מערכות מים וביוב, מערכות למיזוג ואוורור, פתחי אוורור, בדיקת מערכות לכיבוי אש ותקינות של מקלטים אשר יכולים להגן על השוהים בבניין בעת צרה.

שירותי שמירה עבור מבנים ומשרדים בחיפה

חברות שמירה מסייעות בשמירה על ביטחונם של העובדים במשרד. בזכות השומרים המיומנים והמקצועיים שלנו, יכולים העובדים להיות סמוכים ובטוחים כי לא ייכנס אדם זר לבניין.

ניקיון משרדים בחיפה

נקיון משרדים היא עבודה שדורשת התייחסות מיוחדת. צוות מנוסה של חברת ניקיון בחיפה יידע לנקות במיומנות ובמקצועיות את העמדות של כל עובד ועובד תוך ביצוע פעולות כמו ניקוי יסודי של מקלדת המחשב, ניקוי מסך המחשב, שטיפה זהירה של רצפות ושימת לב למסמכים חשובים שנפלו על הרצפה וניקוי חלונות בגובה רב (לאחר הצגת אישור עבודה בגובה).

חברת ניקיון בחיפה – שירותי פוליש

בעלי עסקים שהתחדשו בשיפוץ המשרד אוהבים להזמין שירותי פוליש לרצפה. במסגרת שירותים אלה מעניקים העובדים לרצפה מראה מבריק ויוקרתי. כך, הרצפה נראית נקייה ובוהקת גם אם לא שטפו אותה במשך כמה ימים.

חברת ניקיון בחיפה – מוריה שירותי ניקיון

אם התמקמתם בעיר הצפונית הגדולה ופתחתם את משרד החלומות שלכם, אתם זקוקים לשירותיה של חברת ניקיון בחיפה. מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ היא חברה מומלצת הפועלת בתחום במשך למעלה מ-35 שנה, ומספקת מגוון רחב של שירותים בתחום האחזקה והניקיון כדוגמת ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות או ביצוע עבודת פוליש לרצפות.

ההון האנושי שלנו

הניסיון, הדיוק לפרטי פרטים, האמינות, הציוד, החומרים וקהל הלקוחות הנאמן של מוריה – כל אלו ביססו את המוניטין שצברה מוריה בשנות פעילותה כחברת ניקיון בחיפה, ובכלל הארץ. 

לפני הכל, סוד ההצלחה של החברה טמון בהון האנושי שלה,  ולמעשה זהו המנוע הדוחף אותה קדימה. אנו מעסיקים עובדים מקצועיים, מיומנים וותיקים, הנותנים את הלב והנשמה בכל פרויקט ניקיון ומשימה לביצוע, שומרים על יחסי עבודה טובים עם לקוחות החברה ודואגים לתת לכם את השירות הטוב ביותר בכל הזדמנות מחדש.

לפני שבוחרים חברת ניקיון בחיפה, כדאי לברר מול החברה:

 1.  האם היא מסוגלת לתת מענה עבור פרויקטים מקצה לקצה, מבלי להיות תלויה בספקים או קבלני משנה צד ג'. הבעיה היא לא רק כספית: האחריות להשלמת הפרויקט עלולה להתגלגל מאחד לשני ואיכות התוצר הסופי תהיה מוטלת בספק.
 2. מי הם לקוחות העבר שלה? האם הם מרוצים? (בדקו ביקורות באתר החברה או בגוגל). 
 3. האם לחברת הניקיון יש מוניטין? 
 4. באילו כלים וציוד משתמשת החברה? 
 5. האם עובדי הניקיון של החברה מהימנים? האם החברה עובדת תחת כל האישורים הדרושים?

מחפשים חברת ניקיון בחיפה? האידיאל הוא לחפש חברת ניקיון אחת שתכלול בתוכה את כל הפתונות לצרכי הניקיון שלכם: ניקוי חלונות, רצפות, שטיחים, פוליש לרצפה, ניקוי בגובה ועוד.. לכן, חפשו חברת ניקיון בחיפה שתדע לתת מענה הוליסטי.

בנייני המשרדים ברחבי חיפה הם מרכז הפעילות השוקק של חברות רבות, מהארץ ומהעולם וממגוון תחומי התעשייה. מחקרים רבים בדקו באיזה סביבה אפשר לצפות לתפוקה ולתוצאות הטובות ביותר מהעובדים. בכל המחקרים נמצאה השפעה רבה של ניקיון ושל אחזקת המשרדים על פעילות העובדים. שיתוף פעולה עם מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ יאפשר לכם למצוא את כל הפתרונות במקום אחד ולקבל שירות נהדר ומשרדים מצוחצחים.

עיר עם תחתית

חיפה היא בית לחברות רבות שמצאו בה מרכז מקצועי ותעשייתי ובחרו לבנות בה את משרדיהם. ישנן חברות מקומיות קטנות, בהן מספר קטן של עובדים ויש חברות ענק שפועלות מתוך קומות משרדים ענקיות בבנייני משרדים גבוהים ומעוצבים. בחברות כאלה, יש חשיבות רבה לניקיון במהלך היום, בעיקר בחללים משותפים בהם משתמשים אנשים רבים. יש גם חשיבות בניקיון יסודי ומקיף, לאחר שעות הפעילות. כדאי לשים לב שתוכנית העבודה לניקיון המשרדים, של חברת ניקיון בחיפה, תתאים לשעות העבודה ותתחשב במספר המשתמשים במבנה.

המשרד

אנחנו מבלים שעות רבות משעות היום במשרד בו אנחנו עובדים ולכן חשוב שיהיה זה מקום שמותאם היטב לסוג העבודה וכן חשוב מאוד להקפיד על ניקיון שגרתי של כל האזורים במשרד כדי להבטיח תחושה נוחה ונעימה למשתמשים במשרד. כדי להבטיח שמירה על אזור עבודה נקי, נעים והיגייני חשוב להקפיד על ניקיון בעזרת חומרים וכלים מתאימים, על שטיפה יסודית וכמובן גם על פעולות תקופתיות כמו הדברה מפני מזיקים, חיטוי משטחים ואזורי עבודה.

העיקר הבריאות

בתקופה הראשונה של מגפת הקורונה, למדנו את חשיבות הדאגה לחיטוי הסביבה בה אנחנו פועלים. היום, כאשר עובדים רבים כבר שבו לעבודה רגילה מהמשרד במשך רוב ימי השבוע, אנחנו מבינים עד כמה חשוב לדאוג, בעזרת חברת ניקיון בחיפה, גם לחיטוי של המשרדים כדי להבטיח אוויר נקי ונשימה בריאה לעובדים במשרד ולמבקרים בו.

סדר בראש

שמירה על בהירות מחשבה וריכוז, חשובים מאוד כדי להבטיח עבודה מאורגנת ואיכותית. מחקרים רבים הראו ששולחן עבודה מסודר יכול לשפר את איכות העבודה ואת יעילותה וכן שמשרד נקי ומסודר משפיע לטובה על מצב הרוח של העובדים ומאפשר להם רוגע ואפשרות להיות מרוכזים במשימה שלפניהם. חברת ניקיון משרדים מקצועית כמו מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ תדאג לניקיון יסודי בכל החללים במשרד, לפינוי פסולת ולסידור וארגון החללים המשותפים, לטובת יום עבודה נוסף. כמו כן, במשרדים מרובי עובדים, נקפיד לדאוג גם לניקיון לאורך שעות העבודה, כדי להבטיח שגם אחרי חצי יום עבודה, המשרדים עדיין יהיו נוחים, נקיים ומזמינים.

מקצועיות

מקצועיות, שמתבטאת בין השאר בעבודה רציפה בתחום במשך שנים, היא הגורם שמאפשר למוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ, לבנות עבורכם תוכנית מדויקת ומפורטת לשגרת ניקיון חודשית או שבועית המתאימה בדיוק בשבילכם. לאחר שתקבע התוכנית, תוכלו להיות בטוחים שבכל יום יגיעו צוותים מיומנים ומנוסים ויחזירו את המשרדים למצב של תחילת יום עבודה – נקיים, נעימים, מסודרים ומאווררים היטב. בחירה בחברת ניקיון מקצועית ואיכותית תבטיח גם שלא יתבצע שימוש בחומרים מסוכנים או שימוש לא מקצועי ומיומן בכלים ומכשירים מקצועיים לניקיון.

מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ

מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ מאפשרת פתרון כולל עבור משרדים בחיפה ובכל רחבי הארץ. רק במוריה תמצאו את כל השירותים שתזדקקו להם, החל מניקיון יסודי מדי יום, עבור בהדברות תקופתיות, ניקוי חניונים, ניקוי חלונות בגובה וכלה בדאגה לניקיון השטיחים והרצפות. העובדים המסורים, הניסיון העשיר, שימוש במכשירים ובחומרים הטובים ביותר, לניקיון, לסביבה וגם לעובדים שלך. במוריה דואגים לניקיון, ומפנים לכם זמן לטפל בענייני העסק.

ההשפעה של הקורונה על נוהלי ניקיון עסקיים

מגיפת הקורונה השפיעה באופן משמעותי על היבטים שונים של החברה בישראל בכלל, והעסקים בפרט. אחת ההשפעות העמוקות ביותר הייתה על נוהלי הניקיון במגזר העסקי. חברות רבות בישראל (וגם בעולם) נאלצו להסתגל לסטנדרטים חדשים, להשקיע בציוד ניקוי מתקדם ולבחון מחדש את פרוטוקולי הבריאות והבטיחות שלהן. אז איך מגיפת הקורונה עיצבה מחדש את נוהלי הניקיון העסקיים בישראל?

 

 • פרוטוקולי ניקוי משופרים: לפני המגיפה, נוהלי ניקיון בסיסיים נחשבו לרוב מספיקים ברוב הסביבות העסקיות. עם זאת, עם הסיכון של התפשטות נגיף הקורונה על משטחים, חברות נאלצו לשפר את פרוטוקולי הניקוי שלהן. כך למשל, נעשה שימוש רב במתקנים שמספקים אלכוג'ל בלחיצה בכניסה למשרדים.
 • ניקוי תכוף ומפורט: עסקים הגבירו את תדירות והיקף מאמצי הניקיון שלהם. במקום ניקוי לילי, חברות מנקות כעת משטחים שיש בהם הרבה התעסקות כמו ידיות דלת, לחצני מעלית, מקלדות, מסכי מגע וכדומה מספר פעמים ביום.
 • חיטוי מקצועי: חברות רבות גם השקיעו בשירותי חיטוי מקצועיים. תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, שירותים אלה מציעים פתרונות ניקוי עמוק כדי להבטיח שהחללים נקיים מפתוגנים. זה נפוץ במיוחד בעסקים שבהם העובדים אינם יכולים לעבוד מהבית, כגון מפעלי ייצור וחנויות קמעונאיות.
 • הכשרת עובדים ואחריות: הקורונה הצריך הערכה מחדש של תפקיד העובדים בשמירה על סביבה נקייה. הרבה חברות גם אימצו את המודל ההיברידי של עבודה מהבית וחלוקה לקפסולות כדי למזער הדבקה במקרה של גל קורונה במשרד.
 • אחריות ניקיון אישית: יתרה מכך, עסקים מעודדים כעת עובדים לקחת אחריות פרטנית על ניקיון, כגון חיטוי חללי העבודה שלהם. אחריות קולקטיבית זו יוצרת סביבת עבודה בטוחה יותר לכולם. כמו כן, בתקופת השיא של הקורונה, העובדים התבקשו להגיע עם מסכות וזה נהוג גם ללא חובת הטיה.
 • דגש על בריאות ובטיחות: חברות החלו לתעדף את הבריאות והבטיחות של העובדים והלקוחות שלהן על פני שיקולים אחרים. זה הביא למיסוד של נוהלי ניקיון משופרים כחלק מהפעילות העסקית הרגילה.
 • סידורי עבודה גמישים: חברות רבות הציגו סידורי עבודה גמישים, כגון אפשרויות עבודה מהבית ושעות עבודה מדורגות. פוליסות אלו מסייעות להגביל את מספר האנשים הנמצאים במשרד בכל זמן נתון, ובכך להפחית את סכנת ההתפשטות והצורך בניקוי עמוק מתמיד.

סיכום

מגיפת הקורונה שינתה באופן קיצוני את נוהלי הניקיון העסקיים. בעודנו מנווטים בעולם שלאחר המגפה, רבים מהשינויים הללו – פרוטוקולים משופרים, טכנולוגיות חדשניות, אחריות עובדים ושינויים תרבותיים – צפויים להימשך. זה לא רק עוזר להפחית את הסיכונים הקשורים ל-הקורונה אלא גם מכין עסקים לכל משבר עתידי של בריאות הציבור. הדרך קדימה עבור עסקים, כך נראה, היא להסתגל לסטנדרטים החדשים הללו ולראות בהם הזדמנות לתת עדיפות לבריאות ולרווחתם של העובדים והלקוחות שלהם.

כל השירותים שאנחנו מעניקים ב:

ניקיון קניונים בחיפה

קניונים הם מוקדי פעילות תוססים, המושכים אליהם מדי יום אלפי מבקרים, בעיקר אם מדברים על העיר השלישית בגודלה בישראל, הלוא היא חיפה. חיפה הפכה בשנים

קרא עוד »

שירותי הדברה בחיפה

חברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ גאה להציע לכם שירותי הדברה מקצועיים, יעילים ובטוחים בעיר חיפה. אנו מתמחים בהדברת כל סוגי המזיקים, הן בבתים

קרא עוד »

פוליש לרצפות בחיפה

מחפשים להבריק את הרצפה בחיפה? מוריה היא הפתרון המושלם עבורכם! רצפה בוהקת ומפולשת היא עניין של אסתטיקה וגם תורמת לתחושת ניקיון, בריאות ורעננות בבית. חברת

קרא עוד »

ניקיון חניונים בחיפה

חניון נקי ומסודר הוא לא רק עניין של אסתטיקה, אלא גם עניין של בטיחות. חניון מלוכלך ומבולגן עלול להוות סכנה הולכי רגל ולנהגים כאחד. מוריה

קרא עוד »

חברת כוח אדם בחיפה

חיפה, עיר נמל יפהפייה והמתפתחת, המציעה מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה ותנאים אטרקטיביים הן לתושבי העיר והן לתושבי הסביבה. בין אם אתם מחפשים עבודה זמנית

קרא עוד »

ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה

סיימתם שיפוץ? ברכות! כעת הגיע הזמן ליהנות מהבית או המשרד החדש – בלי לכלוך! חברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ שירותי מציעה לכם שירותי

קרא עוד »

ניקיון חלונות בגובה בחיפה

גרים בבניין גבוה? מנהלים עסק עם חזית מרשימה? הנוף הנשקף מהקומות הגבוהות עוצר נשימה, אך ניקיון החלונות, הקירות החיצוניים והמתקנים בגובה עלול להיות משימה מסוכנת

קרא עוד »

ניקוי שטיחים בחיפה

מוריה – חברת ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ היא חברת ניקיון המעניקה בין היתר שירותי ניקוי שטיחים. מוריה הינה חברה מקצועית ומנוסה, המספקת שירותי ניקיון לכל

קרא עוד »

קבלן ניקיון בחיפה

אחת ההתלבטויות של מנהלי חברות ובעלי משרדים או מפעלים היא האם להעסיק מנקה פרטית או לעבוד מול קבלן ניקיון. היתרון הגדול של עבודה עם קבלן

קרא עוד »

ניקיון משרדים בחיפה

ניקיון משרדים בחיפה הוא נושא חשוב שיש להתמודד איתו באופן המיטבי. בעלי חברות, עסקים ומנהלים אחרים זקוקים לשירותי ניקיון ולא תמיד ידעו כיצד להשיג אותם.

קרא עוד »

שירותי ניקיון בחיפה

גרים בחיפה הצפונית והקסומה? קופצים לבקר אצלכם לנופש 😊. גם אתם בטח נתקלתם בוודאי, בחוויה המעצבנת של איתור אחר שירותי ניקיון בחיפה. הטלפונים, מיסטר גוגל,

קרא עוד »

מעוניינים בחברת ניקיון בחיפה?

צרו איתנו קשר:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן