צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  חברת ניקיון

  מה הם היתרונות בעבודה עם חברת ניקיון למשרדים?

  בניגוד לעבודה עם מנקה פרטית, חברת ניקיון מעניקה לכם ביטחון ואחריות מלאה לביצוע עבודות הניקיון. במידה ואתם עובדים עם מנקה פרטית, במקרה בו היא חולה או נעדרת מהעבודה, אין לעובדים ברירה אלא לעשות את עבודות הניקיון בעצמם. עבודה עם חברת ניקיון תבטיח לכם כי מקרים כאלה לא יתרחשו, וכי תקבלו שירותי ניקיון בכל יום, ללא תלות בגורמים חיצוניים כאלה ואחרים.

  • יחסי עובד-מעביד – במידה ואתם עובדים עם מנקה פרטית יש ביניכם יחסים של עובד ומעביד, ויש לדאוג למשכורת, הפרשות מעביד, ימי חופשה ועוד נושאים אשר חלים על מעסיק ישיר. בעבודה מול חברת שירותי ניקיון למשרדים, קשר העובד-מעביד הוא בין חברת הניקיון לבין העובדת, וחברת הניקיון היא שאחראית על כל הקשור בתנאים הסוציאליים של העובד/ת.
  • יתרון נוסף בעבודה מול חברת ניקיון היא בכך שבמידה ואינך מרוצה מעבודת הניקיון, אתה יכול לדבר עם החברה האחראית על הניקיון ולבקש להחליף מנקה. אתה לא צריך לפטר אף אחד, ולא להתמודד עם העובדת. כל מה שעליך לעשות הוא לשוחח עם חברת הניקיון שתדאג להכל.
  • חומרי ניקוי – חברת ניקיון מביאה את חומרי הניקוי איתה. הניסיון והידע המקצועי שיש לחברת ניקיון אל מול מנקה פרטית, מאפשר התאמה נכונה ושימוש נכון בחומרי הניקוי השונים. ובנוסף, אין צורך לדאוג לספק את חומרי הניקוי, כיוון שאלו מסופקים על ידי חברת הניקיון.
  • אמינות – חברת ניקיון מקצועית בודקת את עובדיה לפני שלוקחת אותם לעבודה. מעבר לכך במידה וחלילה קרה משהו יש אל מי לפנות, ויש מי שיישא באחריות.
  • מקצועיות – חברת ניקיון ותיקה מגיעה עם ניסיון וידע מקצועי אשר לרוב אין לעובדים פרטיים. עבודה עם חברת ניקיון יכולה גם לשלב שיטות ניקיון מתקדמות כמו פוליש, ניקוי שטיחים וריפוד, דבר אשר למנקה פרטית אין אפשרות לבצע.

  חברת מוריה ניקיון מעניקה שירותי ניקיון למשרדים כבר מעל עשרים שנה. הידע והניסיון שצברה החברה לאורך השנים מאפשרים לה לתת את השירות הטוב והמתאים ביותר ללקוחותיה. עובדי החברה עוברים סינון קפדני לפני קבלתם לעבודה בו נבדקת אמינותם ויכולתם המקצועית.

  חברת מוריה ניקיון מעניקה שירותים מגוונים למשרדים ובהם שירותי ניקיון, שמירה ואבטחה, ניהול ואחזקת מבנים, שירותי פוליש, ניקוי חלונות בגובה ועוד, הכל בהתאם לצרכים שלכם.

  ליצירת קשר וקבלת ייעוץ נשמח אם תפנו אלינו.

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio