ליטוש מרצפות

כולנו אוהבים להרגיש את הקרקע היציבה מתחת לרגלינו. הדבר נכון גם לגבי רצפת המשרד שעליה אנו דורכים מדי יום ביומו. כדי להבטיח את שלמותם של העובדים, מזמינים מנהלים רבים שירותי ליטוש מרצפות מטעם חברת ניקיון ואחזקה מקצועית. לפני ביצוע הליטוש דואגים העובדים לחזק אריחים שנותקו ממקומם ומכינים את הקרקע לליטוש הרצפה.

ליטוש מרצפות – לבחור את החברה הטובה ביותר
כל בעל משרד או בעל עסק מעוניין להעניק את המראה הייחודי למקום העבודה שלו, כדי למשוך אליו עובדים איכותיים ולהרשים את אנשי העסקים הבאים מרחוק לפגישה חשובה. משום כך, בליטוש מרצפות, כמו בכל דבר, יש צורך בידיים מקצועיות. ליטוש אשר לא יבוצע כראוי עלול לגרום להפסדים כלכליים ולפגוע במראה הכללי של רצפת המשרד. אלה כמה דגשים שיכולים לעזור בבחירת חברה מקצועית:

התאמת סוג הליטוש לרצפה – עובדי חברה מקצועית מודעים לכך שקיימים סוגים שונים של מרצפות – טרצו, קרמיקה, שיש או טרקוטה. אופי ליטוש המרצפות צריך להתאים לסוג הרצפה של המשרד.
חברה מנוסה – חברת המבצעת ליטוש מרצפות מקצועי היא חברה שצברה ניסיון בתחום. נסו לברר כמה שנים פועלת החברה בשוק, ואילו עסקים נוספים הזמינו את שירותיה. תוכלו גם להתרשם מתיק העבודות המקצועי באתר האינטרנט.
לבקש הצעת מחיר – לעתים דווקא המחיר מעיד רבות על החברה המציעה שירותי פוליש. אל תמהרו להתפתות למחיר זול מדי, מכיוון שליטוש רצפה הוא פעולה מורכבת הדורשת זהירות ועבודה שיטתית. פנו לחברה מבצעת מחירים הוגנים התואמים את השירותים שהיא מציעה.
להתייעץ עם אחרים – שמה של חברה טובה הולך לפניה. אם אחד מחבריכם התנסה בליטוש מרצפות, כדאי שתשאלו אותו לגבי החברה שאת שירותיה הוא הזמין. במקרים מסוימים תוכלו גם לקבל הנחת “חבר מביא חבר”, ולקבל שירותי ליטוש מקצועיים במחיר טוב.
מוריה ליטוש מרצפות – דואגים לרצפה בוהקת
אם אתם מעוניינים שרצפת המשרד שלכם תבהיק ותיראה כמו רצפה של מוסד ציבור גדול, פנו לחברת מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ. החברה מספקת שירותי ליטוש מרצפות מקצועיים, בהתאם לסוג הרצפה שעליה עומד הציוד המשרדי שלכם. כמו כן, מוריה שירותי ניקיון מציעה שירותים מגוונים הכוללים אחזקת מבנים, שמירה על מבנים, ניקוי יסודי של שטיחים או ניקוי חלונות בגובה.

מוזמנים לשתף:

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

ניקוי חלונות

ניקוי חלונות

אחד השירותים המרכזיים אשר להם זקוקים המשרדים הוא ניקוי חלונות. חלונות נקיים משרים אווירה נעימה במשרד ומעלים את תפוקת העובדים. כמו כן, החלונות המשרדיים הם

קרא עוד »
ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה

ראיתם פעם סרטים אמריקניים ובהם מראים גורדי שחקים המעוטרים בחלונות נוצצים? תהיתם כיצד מנקים חלונות אלה? ובכן, חברות ניקיון ואחזקה מספקות שירותי ניקוי חלונות בגובה.

קרא עוד »
ניקיון לעסקים

חברת ניקיון לעסקים

הערים הגדולות בארץ ובעולם רוויות בבניינים גבוהים ובתוכם ממוקמים משרדים לרוב. המשרדים משמשים אלפי עובדים בחברות טכנולוגיות, הייטק, חברות פרסום ועוד. כל משרד זקוק לשירותי

קרא עוד »
חברת-ניקיון-מומלצת

חברת ניקיון מומלצת

כאשר אנו מחפשים שירותים כלשהם, אנו רוצים להבטיח כי נותן השירות מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כשמדובר בניקיון, אין מקום לפשרות, ולכן עובדי

קרא עוד »
ניהול ואחזקת בניינים

חברת ניקיון בקריות

תושבי הקריות נהנים ממשרדים מגוונים ומרווחים ובהם עבודות לרוב. המשרדים מתפרסים לאורך ערים כמו קריית אתא, קריית ביאליק או קריית מוצקין ומספקים עבודה לאוכלוסייה המקומית.

קרא עוד »

תוכן עניינים

אודות מוריה:

מוריה היא חברה מובילה ופורצת דרך בענף שירותי הניקיון האחזקה והשמירה, מאז 1987. מוריה מספקת ללקוחותיה במגזר הציבורי, העסקי, הביטחוני, האקדמי, התעשייתי והפרטי, מגוון שירותים מקצועיים מתמשכים וחד-פעמיים בתחומי הניקיון, ניהול ואחזקת המבנים, שימור והברקת משטחי רצפה, עבודת ניקיון בגובה, ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי ציוד טכנולוגי ועבודות מיוחדות בתחום התחזוקה.

יצירת קשר

בקרו אותנו בפייסוק שלנו:

דילוג לתוכן