צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  ליטוש מרצפות

  כולנו אוהבים להרגיש את הקרקע היציבה מתחת לרגלינו. הדבר נכון גם לגבי רצפת המשרד שעליה אנו דורכים מדי יום ביומו. כדי להבטיח את שלמותם של העובדים, מזמינים מנהלים רבים שירותי ליטוש מרצפות מטעם חברת ניקיון ואחזקה מקצועית. לפני ביצוע הליטוש דואגים העובדים לחזק אריחים שנותקו ממקומם ומכינים את הקרקע לליטוש הרצפה.

  ליטוש מרצפות – לבחור את החברה הטובה ביותר

  כל בעל משרד או בעל עסק מעוניין להעניק את המראה הייחודי למקום העבודה שלו, כדי למשוך אליו עובדים איכותיים ולהרשים את אנשי העסקים הבאים מרחוק לפגישה חשובה. משום כך, בליטוש מרצפות, כמו בכל דבר, יש צורך בידיים מקצועיות. ליטוש אשר לא יבוצע כראוי עלול לגרום להפסדים כלכליים ולפגוע במראה הכללי של רצפת המשרד. אלה כמה דגשים שיכולים לעזור בבחירת חברה מקצועית:

  • התאמת סוג הליטוש לרצפה – עובדי חברה מקצועית מודעים לכך שקיימים סוגים שונים של מרצפות – טרצו, קרמיקה, שיש או טרקוטה. אופי ליטוש המרצפות צריך להתאים לסוג הרצפה של המשרד.
  • חברה מנוסה – חברת המבצעת ליטוש מרצפות מקצועי היא חברה שצברה ניסיון בתחום. נסו לברר כמה שנים פועלת החברה בשוק, ואילו עסקים נוספים הזמינו את שירותיה. תוכלו גם להתרשם מתיק העבודות המקצועי באתר האינטרנט.
  • לבקש הצעת מחיר – לעתים דווקא המחיר מעיד רבות על החברה המציעה שירותי פוליש. אל תמהרו להתפתות למחיר זול מדי, מכיוון שליטוש רצפה הוא פעולה מורכבת הדורשת זהירות ועבודה שיטתית. פנו לחברה מבצעת מחירים הוגנים התואמים את השירותים שהיא מציעה.
  • להתייעץ עם אחרים – שמה של חברה טובה הולך לפניה. אם אחד מחבריכם התנסה בליטוש מרצפות, כדאי שתשאלו אותו לגבי החברה שאת שירותיה הוא הזמין. במקרים מסוימים תוכלו גם לקבל הנחת “חבר מביא חבר”, ולקבל שירותי ליטוש מקצועיים במחיר טוב.

  מוריה ליטוש מרצפות  דואגים לרצפה בוהקת

  אם אתם מעוניינים שרצפת המשרד שלכם תבהיק ותיראה כמו רצפה של מוסד ציבור גדול, פנו לחברת מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ. החברה מספקת שירותי ליטוש מרצפות מקצועיים, בהתאם לסוג הרצפה שעליה עומד הציוד המשרדי שלכם. כמו כן, מוריה שירותי ניקיון מציעה שירותים מגוונים הכוללים אחזקת מבנים, שמירה על מבנים, ניקוי יסודי של שטיחים או ניקוי חלונות בגובה.

  ליטוש מרצפות מקצועי לתוצאה מדהימה - מוריה

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio