ניקוי חלונות בגובה

ראיתם פעם סרטים אמריקניים ובהם מראים גורדי שחקים המעוטרים בחלונות נוצצים? תהיתם כיצד מנקים חלונות אלה? ובכן, חברות ניקיון ואחזקה מספקות שירותי ניקוי חלונות בגובה. באמצעות ציוד סנפלינג מיוחד כדי לנקות את הכתמים העקשניים ביותר המצטברים על זכוכית החלונות – לשלשת של ציפורים, כתמי צבע שנותרו לאחר שיפוץ, כתמי שמן וכדומה.

איך בוחרים חברת ניקוי חלונות בגובה
ניקוי חלונות גבוהים מצריך הכשרה מיוחדת אשר במהלכה לומדים העובדים העתידיים כיצד להשתמש בציוד סנפלינג, ועל אילו כללי בטיחות עליהם להקפיד. כולנו רוצים להיות סמוכים ובטוחים כי אנו פונים לחברה המעסיקה עובדים כחוק ואינה מסכנת את חייהם בעבודה כה מורכבת. משום כך, לפני שאתם פונים לחברת ניקוי חלונות, מומלץ לבחון כמה דברים:

לפנות לחברה מוכרת – אם אתם רוצים לדעת עם מי יש לכם עסק, מומלץ לפנות לחברת ניקיון מוכרת. אמת, לא לכולנו יש ניסיון בניקוי חלונות, ולכן מומלץ לחפש חברה טובה באתר האינטרנט ולבדוק אילו המלצות כתבו עליה, או לשאול את דעתם של אנשים הסובבים אתכם. חברים, בני משפחה ואפילו קולגות בעבודה ישמחו לעזור לכם למצוא חברה אמינה ומוכרת.
לבקש אישור עבודה בגובה – כל עובד אשר עבר את ההכשרה המתאימה, צריך לקבל אישור המעיד על כך שהוא יכול לבצע ניקוי חלונות בגובה. אל תהססו לבקש אישור זה, מכיוון שתעודה זו תוכיח כי לפניכם עומד אדם מקצועי.
חברה המספקת ביטוח לעובדיה – אף על פי שהעובדים מקפידים על כל כללי הזהירות כשהם מנקים חלונות בגובה רב, עדיין לא יזיק לברר אם חברת הניקיון מבטחת אותם. זאת משום שמדובר בעבודה שיש בה סיכונים שונים. חברה אמינה ומקצועית תדאג לבטח את עובדיה.
מוריה ניקוי חלונות בגובה – מנקים עד השמים
המשרד שלכם ממוקם בקומה גבוהה ואתם צריכים להסיר את כתמי הצבע העקשניים לאחר שיפוץ? מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ תפנה אליכם את צוות העובדים המקצועי שלה לביצוע ניקוי חלונות בגובה. העובדים עברו הכשרה מיוחדת, והם יוכלו להציג לכם את הביטוחים והרישיונות שהוצאו בהתאם לחוק. החברה מציעה שירותים נוספים למשרד ולבית העסק הכוללים ניקוי שטיחים, פינוי פסולת כבדה, ניקוי אינטנסיבי לאחר שיפוץ או הברקת רצפות בעזרת פוליש.

מוזמנים לשתף:

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

אחזקת מבנים

ליטוש מרצפות

כולנו אוהבים להרגיש את הקרקע היציבה מתחת לרגלינו. הדבר נכון גם לגבי רצפת המשרד שעליה אנו דורכים מדי יום ביומו. כדי להבטיח את שלמותם של

קרא עוד »
ניקוי חלונות

ניקוי חלונות

אחד השירותים המרכזיים אשר להם זקוקים המשרדים הוא ניקוי חלונות. חלונות נקיים משרים אווירה נעימה במשרד ומעלים את תפוקת העובדים. כמו כן, החלונות המשרדיים הם

קרא עוד »
ניקיון לעסקים

חברת ניקיון לעסקים

הערים הגדולות בארץ ובעולם רוויות בבניינים גבוהים ובתוכם ממוקמים משרדים לרוב. המשרדים משמשים אלפי עובדים בחברות טכנולוגיות, הייטק, חברות פרסום ועוד. כל משרד זקוק לשירותי

קרא עוד »
חברת-ניקיון-מומלצת

חברת ניקיון מומלצת

כאשר אנו מחפשים שירותים כלשהם, אנו רוצים להבטיח כי נותן השירות מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כשמדובר בניקיון, אין מקום לפשרות, ולכן עובדי

קרא עוד »
ניהול ואחזקת בניינים

חברת ניקיון בקריות

תושבי הקריות נהנים ממשרדים מגוונים ומרווחים ובהם עבודות לרוב. המשרדים מתפרסים לאורך ערים כמו קריית אתא, קריית ביאליק או קריית מוצקין ומספקים עבודה לאוכלוסייה המקומית.

קרא עוד »

תוכן עניינים

אודות מוריה:

מוריה היא חברה מובילה ופורצת דרך בענף שירותי הניקיון האחזקה והשמירה, מאז 1987. מוריה מספקת ללקוחותיה במגזר הציבורי, העסקי, הביטחוני, האקדמי, התעשייתי והפרטי, מגוון שירותים מקצועיים מתמשכים וחד-פעמיים בתחומי הניקיון, ניהול ואחזקת המבנים, שימור והברקת משטחי רצפה, עבודת ניקיון בגובה, ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי ציוד טכנולוגי ועבודות מיוחדות בתחום התחזוקה.

יצירת קשר

בקרו אותנו בפייסוק שלנו:

דילוג לתוכן