צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  ניקוי חלונות בגובה

  ראיתם פעם סרטים אמריקניים ובהם מראים גורדי שחקים המעוטרים בחלונות נוצצים? תהיתם כיצד מנקים חלונות אלה? ובכן, חברות ניקיון ואחזקה מספקות שירותי ניקוי חלונות בגובה. באמצעות ציוד סנפלינג מיוחד כדי לנקות את הכתמים העקשניים ביותר המצטברים על זכוכית החלונות – לשלשת של ציפורים, כתמי צבע שנותרו לאחר שיפוץ, כתמי שמן וכדומה.

  איך בוחרים חברת ניקוי חלונות בגובה

  ניקוי חלונות גבוהים מצריך הכשרה מיוחדת אשר במהלכה לומדים העובדים העתידיים כיצד להשתמש בציוד סנפלינג, ועל אילו כללי בטיחות עליהם להקפיד. כולנו רוצים להיות סמוכים ובטוחים כי אנו פונים לחברה המעסיקה עובדים כחוק ואינה מסכנת את חייהם בעבודה כה מורכבת. משום כך, לפני שאתם פונים לחברת ניקוי חלונות, מומלץ לבחון כמה דברים:

  • לפנות לחברה מוכרת – אם אתם רוצים לדעת עם מי יש לכם עסק, מומלץ לפנות לחברת ניקיון מוכרת. אמת, לא לכולנו יש ניסיון בניקוי חלונות, ולכן מומלץ לחפש חברה טובה באתר האינטרנט ולבדוק אילו המלצות כתבו עליה, או לשאול את דעתם של אנשים הסובבים אתכם. חברים, בני משפחה ואפילו קולגות בעבודה ישמחו לעזור לכם למצוא חברה אמינה ומוכרת.
  • לבקש אישור עבודה בגובה – כל עובד אשר עבר את ההכשרה המתאימה, צריך לקבל אישור המעיד על כך שהוא יכול לבצע ניקוי חלונות בגובה. אל תהססו לבקש אישור זה, מכיוון שתעודה זו תוכיח כי לפניכם עומד אדם מקצועי.
  • חברה המספקת ביטוח לעובדיה – אף על פי שהעובדים מקפידים על כל כללי הזהירות כשהם מנקים חלונות בגובה רב, עדיין לא יזיק לברר אם חברת הניקיון מבטחת אותם. זאת משום שמדובר בעבודה שיש בה סיכונים שונים. חברה אמינה ומקצועית תדאג לבטח את עובדיה.

  מוריה ניקוי חלונות בגובה  מנקים עד השמים

  המשרד שלכם ממוקם בקומה גבוהה ואתם צריכים להסיר את כתמי הצבע העקשניים לאחר שיפוץ? מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ תפנה אליכם את צוות העובדים המקצועי שלה לביצוע ניקוי חלונות בגובה. העובדים עברו הכשרה מיוחדת, והם יוכלו להציג לכם את הביטוחים והרישיונות שהוצאו בהתאם לחוק. החברה מציעה שירותים נוספים למשרד ולבית העסק הכוללים ניקוי שטיחים, פינוי פסולת כבדה, ניקוי אינטנסיבי לאחר שיפוץ או הברקת רצפות בעזרת פוליש.

  ניקוי חלונות בגובה - מוריה שירותי ניקיון

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio