ניקוי חלונות בגובה

אנחנו בחברת מוריה גאים במתן שירותי ניקוי חלונות בגובה באופן המקצועי ביותר ללקוחותינו מאז 1987.

עובדים
0 +
שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +

ראיתם פעם סרטים אמריקניים ובהם מראים גורדי שחקים המעוטרים בחלונות נוצצים? תהיתם כיצד מנקים חלונות אלה? ובכן, חברות ניקיון ואחזקה מספקות שירותי ניקוי חלונות בגובה. באמצעות ציוד סנפלינג מיוחד כדי לנקות את הכתמים העקשניים ביותר המצטברים על זכוכית החלונות – לשלשת של ציפורים, כתמי צבע שנותרו לאחר שיפוץ, כתמי שמן וכדומה.

איך בוחרים חברת ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות גבוהים מצריך הכשרה מיוחדת אשר במהלכה לומדים העובדים העתידיים כיצד להשתמש בציוד סנפלינג, ועל אילו כללי בטיחות עליהם להקפיד. כולנו רוצים להיות סמוכים ובטוחים כי אנו פונים לחברה המעסיקה עובדים כחוק ואינה מסכנת את חייהם בעבודה כה מורכבת. משום כך, לפני שאתם פונים לחברת ניקוי חלונות, מומלץ לבחון כמה דברים:

לפנות לחברה מוכרת – אם אתם רוצים לדעת עם מי יש לכם עסק, מומלץ לפנות לחברת ניקיון מוכרת. אמת, לא לכולנו יש ניסיון בניקוי חלונות, ולכן מומלץ לחפש חברה טובה באתר האינטרנט ולבדוק אילו המלצות כתבו עליה, או לשאול את דעתם של אנשים הסובבים אתכם. חברים, בני משפחה ואפילו קולגות בעבודה ישמחו לעזור לכם למצוא חברה אמינה ומוכרת.
לבקש אישור עבודה בגובה – כל עובד אשר עבר את ההכשרה המתאימה, צריך לקבל אישור המעיד על כך שהוא יכול לבצע ניקוי חלונות בגובה. אל תהססו לבקש אישור זה, מכיוון שתעודה זו תוכיח כי לפניכם עומד אדם מקצועי.
חברה המספקת ביטוח לעובדיה – אף על פי שהעובדים מקפידים על כל כללי הזהירות כשהם מנקים חלונות בגובה רב, עדיין לא יזיק לברר אם חברת הניקיון מבטחת אותם. זאת משום שמדובר בעבודה שיש בה סיכונים שונים. חברה אמינה ומקצועית תדאג לבטח את עובדיה.

מוריה ניקוי חלונות בגובה – מנקים עד השמים

המשרד שלכם ממוקם בקומה גבוהה ואתם צריכים להסיר את כתמי הצבע העקשניים לאחר שיפוץ? מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ תפנה אליכם את צוות העובדים המקצועי שלה לביצוע ניקוי חלונות בגובה. העובדים עברו הכשרה מיוחדת, והם יוכלו להציג לכם את הביטוחים והרישיונות שהוצאו בהתאם לחוק. החברה מציעה שירותים נוספים למשרד ולבית העסק הכוללים ניקוי שטיחים, פינוי פסולת כבדה, ניקוי אינטנסיבי לאחר שיפוץ או הברקת רצפות בעזרת פוליש.

ניקוי חלונות גבוהים מצריך הכשרה מיוחדת אשר במהלכה לומדים העובדים העתידיים כיצד להשתמש בציוד סנפלינג, ועל אילו כללי בטיחות עליהם להקפיד. כולנו רוצים להיות סמוכים ובטוחים כי אנו פונים לחברה המעסיקה עובדים כחוק ואינה מסכנת את חייהם בעבודה כה מורכבת. משום כך, לפני שאתם פונים לחברת ניקוי חלונות, מומלץ לבחון כמה דברים:

אלו הם סוגי הלקוחות שעשויים להזדקק לשירותי ניקוי חלונות בגובה:
– משרדים גבוהים
– קניונים
– בנייני דירות
– בתי ספר
– מפעלים
ועוד….

ציוד מקצועי

הציוד המשוכלל והחדיש ביותר בשוק, חומרי הניקיון הטכנולוגיים והמתאימים ביותר

פריסה ארצית

אנו מעסיקים מעל 1,200 עובדים, ומעניקים שירותים בכל רחבי הארץ

ISO 9001

אנו עובדים באישור משרד התמ"ת (התעשייה המסחר והתעסוקה) ותחת תקן ISO 9001.

ניקוי חלונות בגובה מקצועי

העובדים שלנו הם שירותיים, מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר ומעמיק בכל הנוגע לניקיון חניונים מקצועי.

מבין לקוחותינו:

Asaf YahavAsaf Yahav
01:51 02 Jun 22
ביצעו עבודה יסודית ההתרעה קצרה. גייסו צוות מעכשיו לעכשיו כולל ציוד וחומרים. היו קשובים לדרישות ועבדו בשיתוף פעולה. תודה
נעזרתי בחברת מוריה בשל הצפה שהייתה לי במשרד. זכיתי לשירות איכותי, מקצועי ואדיב.
כאשר פניתי לחברה קבלתי מענה מידי לצרכים שרציתי אם זה מבחינה כספית ואם זה מקצועי והחוויה שהם נתנו לי פשוט יוצא מהכללממליץ מאוד
מתן שרות מאוד מקצועי תוך דגש לצרכים של הלקוחות עם יחס חם ואנושי
רוחה משהרוחה משה
17:29 31 Mar 22
חברה מצויינת, מבצעים כל דבר לשביעות רצוני. מספקים את הציוד במהירות. תודה רבה.
js_loader

כל השירותים שאנחנו מעניקים ב...

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן