ניקוי שטיחים

חברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע”מ מבצעת עבודות ניקוי שטיחים וריפודים למשרדים, לאולמות תצוגה ולמוסדות. החברה עושה שימוש בשיטות מתקדמות המותאמות לכל סוגי השטיחים, הכורסאות והריפודים.

כמו כן, מקפידה החברה להשתמש בחומרי ניקוי שטיחים באיכות מעולה, המותאמים לסוג השטיח, למצבו ולדרישות הלקוח.

במשרדים רבים נוצר מצב בו השטיח זקוק לניקוי ולרענון (בשל כתמי קפה, דיו וכיו”ב), אך עקב פעילות המשרד במשך כל שעות היום, אין אפשרות לבצע ניקיון יסודי כיאות. חברת מוריה ערוכה לביצוע ניקוי שטיחים ועבודות חידוש השטיחים בהתראה קצרה ובשעות המותאמות ללקוח.

הניסיון הרב אשר צברה החברה בעבודות ניקוי שטיחים במקומות מאוכלסים המצוידים בציוד יקר ורגיש, הביא לפיתוח של לוגיסטיקה מתאימה וכוח אדם מיומן העומדים לרשות הלקוח.

חברת מוריה ניקיון מעניקה מגוון שירותים בתחום הניקיון ובהם פוליש והברקה, ניקיון משרדים, שמירה ואבטחה ועוד.

השטיח הוא אחד הפריטים החשובים ביותר לא רק בבית, אלא גם בבתי עסק רבים. מסיבה זו עולה הביקוש לשירותי ניקוי שטיחים המבוצעים על ידי חברת ניקיון ואחזקה מקצועית. השטיח מעניק לכל משרד או אולם תצוגה מראה יוקרתי, חמים וביתי, ומשרה על העובדים אווירה חמימה ונעימה. מנגד, שטיחים נוטים לצבור לכלוך ואבק, ולכן יש צורך לדאוג לניקיונם באופן תמידי.

ניקוי שטיחים בבית – מוריה שירותי ניקיון

מי צריך שירות ניקוי שטיחים מקצועי
חברות וארגונים מחפשים חברה טובה לניקוי שטיחים ולא בכדי. ניקוי מסוג זה דורש מיומנות ומקצועיות. שימוש בחומרים או בכלים בלתי מתאימים עלול לפגוע באיכותו של השטיח, ולכן כדאי לקרוא לעזרתם של המקצוענים. אלה כמה דוגמאות למקומות הזקוקים לשירותי ניקוי מקצועיים:

משרדי עורכי דין – עורכי דין לא מעטים אוהבים לשלב את השטיחים בעיצוב המשרד שלהם. השטיחים מסייעים לתדמית הייצוגית של עורך הדין, בעודו נפגש עם לקוח או עם עורך דין אחר. השטיחים היפים זקוקים לתחזוקה תמידית, ולכן יש צורך להזמין שירות ניקוי שטיחים מקצועי.
חדרי המתנה – חדרי ההמתנה משרתים מקומות כמו מרפאות פרטיות, קליניקות עיסוי או קוסמטיקאיות. השטיחים נועדו לאפשר המתנה נעימה ללקוחות היושבים בחדר וממתינים לתורם. מכיוון שמדי יום ביומו דורכות רגליהם של לקוחות רבים בחדר, השטיחים מתלכלכים וצוברים אבק ודורשים ניקוי.
אולמות תצוגה – השטיחים משמשים באולמות תצוגה של חנויות רהיטים רבות. אמנם שטיחים אלה משמשים בדרך כלל לצפייה בלבד והלקוחות הפוטנציאליים אינם דורכים עליהם, הם עדיין צוברים כמויות גדולות של אבק. כדי להתמודד עם הבעיה, יש צורך בחברה מקצועית המבצעת שאיבת אבק וניקוי יעיל.
בתי מלון – במקומות אלה מעטרים השטיחים את המסדרונות המובילים את האורחים לחדריהם. במסדרונות עוברים מאות אנשים מדי יום ביומו, ולכן חשוב לנקות את השטיחים באופן תכוף כדי לשמור על מראה נאה וייצוגי של בית המלון.
מוריה שירותי שירות ניקוי שטיחים – מנקים את השטיח
מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ היא חברה המספקת שירותי ניקוי שטיחים מקצועיים. באמצעות שימוש בכלים וחומרים מיוחדים, עמל הצוות המקצועי במטרה להעניק לשטיח מראה מבריק, נקי ומצוחצח. מוריה שירותי ניקיון מתהדרת בצוות אמין ומיומן המעניק יחס אדיב ואיכותי. החברה מציעה גם שירותי ניקיון ואחזקה שונים כדוגמת ניקוי חלונות, אחזקת מבנים או ניקוי משרדים.

מוזמנים לשתף:

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

אחזקת מבנים

ליטוש מרצפות

כולנו אוהבים להרגיש את הקרקע היציבה מתחת לרגלינו. הדבר נכון גם לגבי רצפת המשרד שעליה אנו דורכים מדי יום ביומו. כדי להבטיח את שלמותם של

קרא עוד »
ניקוי חלונות

ניקוי חלונות

אחד השירותים המרכזיים אשר להם זקוקים המשרדים הוא ניקוי חלונות. חלונות נקיים משרים אווירה נעימה במשרד ומעלים את תפוקת העובדים. כמו כן, החלונות המשרדיים הם

קרא עוד »
ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה

ראיתם פעם סרטים אמריקניים ובהם מראים גורדי שחקים המעוטרים בחלונות נוצצים? תהיתם כיצד מנקים חלונות אלה? ובכן, חברות ניקיון ואחזקה מספקות שירותי ניקוי חלונות בגובה.

קרא עוד »
ניקיון לעסקים

חברת ניקיון לעסקים

הערים הגדולות בארץ ובעולם רוויות בבניינים גבוהים ובתוכם ממוקמים משרדים לרוב. המשרדים משמשים אלפי עובדים בחברות טכנולוגיות, הייטק, חברות פרסום ועוד. כל משרד זקוק לשירותי

קרא עוד »
חברת-ניקיון-מומלצת

חברת ניקיון מומלצת

כאשר אנו מחפשים שירותים כלשהם, אנו רוצים להבטיח כי נותן השירות מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כשמדובר בניקיון, אין מקום לפשרות, ולכן עובדי

קרא עוד »

תוכן עניינים

אודות מוריה:

מוריה היא חברה מובילה ופורצת דרך בענף שירותי הניקיון האחזקה והשמירה, מאז 1987. מוריה מספקת ללקוחותיה במגזר הציבורי, העסקי, הביטחוני, האקדמי, התעשייתי והפרטי, מגוון שירותים מקצועיים מתמשכים וחד-פעמיים בתחומי הניקיון, ניהול ואחזקת המבנים, שימור והברקת משטחי רצפה, עבודת ניקיון בגובה, ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי ציוד טכנולוגי ועבודות מיוחדות בתחום התחזוקה.

יצירת קשר

בקרו אותנו בפייסוק שלנו:

דילוג לתוכן