ניקיון בתי ספר בקריית ביאליק

תוכן עניינים
עובדים
0 +
שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +

המלצות לניקיון בתי ספר בקריית ביאליק

Asaf YahavAsaf Yahav
01:51 02 Jun 22
ביצעו עבודה יסודית ההתרעה קצרה. גייסו צוות מעכשיו לעכשיו כולל ציוד וחומרים. היו קשובים לדרישות ועבדו בשיתוף פעולה. תודה
נעזרתי בחברת מוריה בשל הצפה שהייתה לי במשרד. זכיתי לשירות איכותי, מקצועי ואדיב.
כאשר פניתי לחברה קבלתי מענה מידי לצרכים שרציתי אם זה מבחינה כספית ואם זה מקצועי והחוויה שהם נתנו לי פשוט יוצא מהכללממליץ מאוד
מתן שרות מאוד מקצועי תוך דגש לצרכים של הלקוחות עם יחס חם ואנושי
רוחה משהרוחה משה
17:29 31 Mar 22
חברה מצויינת, מבצעים כל דבר לשביעות רצוני. מספקים את הציוד במהירות. תודה רבה.
js_loader

ניקיון בתי ספר בקריית ביאליק, שונה מניקיון משרדים, עסקים או בתים פרטיים, כיוון שהוא דורש זהירות יתרה ומהלך עבודה אינטנסיבי ורב מערכתי. כדי לנקות בית ספר באופן יסודי, לא מספיק עובד ניקיון אחד, ואפילו לא שניים. מה כן בדיוק? גלו במאמר שלפניכם.

למה לא עובד ניקיון?

למה לא לקחת עובד ניקיון ולגמור את הסיפור? – ייתכן שאתם שואלים את עצמכם. אך עליכם לקחת בחשבון, שלקיחה של עובד ניקיון באופן עצמאי, דורשת אחריות רבה, הן על הכוונת עובד הניקיון וביצוע פעולות הניקיון, הן על רמת האיכות של מוצרי הניקיון, והן על בדיקה מדוקדקת שאף ציוד יקר לא נעלם לפתע פתאום. מה גם, שעובד ניקיון אחד ואפילו שניים, כלל אינם מספיק לסאגה היסודית של ניקיון בתי ספר בקריית ביאליק.

חברה לניקיון בתי ספר בקריית ביאליק

רק לחברת ניקיון, יש את המשאבים והכלים, לאפשר את כל הדרוש לצורך ניקיון יסודי של בית הספר. חשוב להבין כי בשונה מניקיונות של שטחים אחרים, בית הספר הוא חווה שוקקת פעילות כמו גם ילדים קטנים, דבר שדורש ניקיון מאסיבי יחד עם טיהור וחיטוי, כדי לאפשר איכות חיים ותחזוקה הוגנת ברחבי בית הספר ובתוך הכיתות עצמן, לכל אורך שנת הלימודים.

אחריות על תלמידי בית הספר

כשמדובר על ניקיון בתי ספר בקריית ביאליק, עובדי הניקיון חייבים לעמוד בתקנים המחמירים שיבטיחו את בטיחות ילדי בית הספר. על עובדי הניקיון להקפיד על היגיינה ברמה גבוהה, כדי למנוע העברת חיידקים ממקום למקום ולאפשר חיטוי יסודי ובריא של כל שטח בית הספר, למניעת מחלות וזיהומים. מסיבה זו, על צוות עובדי הניקיון של החברה להיות מתורגלים בהיגיינה, שמשפיעה על כל מערך הניקיון בבית הספר.

חומרי ניקיון בטיחותיים

כשמדובר על עולם הילדים, נדרשת זהירות יתרה בכל מה שקשור לחומרים רעילים או לא בריאים. על חברת הניקיון להשתמש רק בחומרי ניקיון שמאושרים על ידי משרד הבריאות תחת תקן ISO לענף הניקיון והאחזקה. כמו כן, יש לדאוג לאחסנה נאותה של חומרי הניקיון, במקום נעול ובטוח, הרחק מהישג ידם של ילדים.

פיקוח ובקרה בניקיון בתי ספר בקריית ביאליק

כדי להבטיח שעבודת הניקיון בבית הספר מתמלאת על הצד הטוב ביותר, על חברת הניקיון להעמיד פיקוח ובקרה מלאים על כל תהליך הניקיון. האחריות מתחילה עוד טרם העבודה עצמה, בעת לקיחת עובדי ניקיון אמינים, מהוגנים וכאלה שניתן לסמוך עליהם. בנוסף, חייבת להיות גם נוכחות בשטח מידי פעם מצד האחראיים, כדי לוודא שהעבודה אכן מתבצעת כמו שצריך.

מה כולל הניקיון בבתי ספר בקריית ביאליק?

למעשה, מה בדיוק יכלול הניקיון, איפה כמה ולמה – יגיע בעקבות החלטה משותפת בינכם לבין חברת הניקיון. בשלב הראשון ייערך לכם אפיון מקיף שימפה את צרכי ודרישות הניקיון שלכם, בשלב הבא תשלח אליכם הצעת מחיר כמו גם לוחות וזמני פעילות העבודה, ובשלב שאחר כך יגיעו אליכם לשטח עובדי הניקיון, ויאפשרו לכם להנות מעבודת ניקיון איכותית ואחראית.

לסיכום: מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ – ניקיון בתי ספר בקריית ביאליק

חברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ, גאה להוביל בניקיון בתי ספר בקריית ביאליק כבר מעל ל-35 שנה. החברה מעסיקה תחתיה עובדים עם רמת איכות והגינות גבוהה, והיא מעמידה פיקוח ובקרה לאורך כל שלבי הניקיון. החברה משתמשת רק במוצרי ואביזרי ניקיון שמאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתו התקן והיא מבטיחה עבודת ניקיון איכותית, בטוחה ואחראית, שתאפשר להנות מבית ספר נקי ומתוחזק היטב לאורך כל שנת הלימודים.

כל השירותים שאנחנו מעניקים ב:

מעוניינים בניקיון בתי ספר בקריית ביאליק?

צרו איתנו קשר:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן