ניקיון בתי ספר בקריית מוצקין

תוכן עניינים
עובדים
0 +
שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +

המלצות לניקיון בתי ספר בקריית מוצקין

Asaf YahavAsaf Yahav
01:51 02 Jun 22
ביצעו עבודה יסודית ההתרעה קצרה. גייסו צוות מעכשיו לעכשיו כולל ציוד וחומרים. היו קשובים לדרישות ועבדו בשיתוף פעולה. תודה
נעזרתי בחברת מוריה בשל הצפה שהייתה לי במשרד. זכיתי לשירות איכותי, מקצועי ואדיב.
כאשר פניתי לחברה קבלתי מענה מידי לצרכים שרציתי אם זה מבחינה כספית ואם זה מקצועי והחוויה שהם נתנו לי פשוט יוצא מהכללממליץ מאוד
מתן שרות מאוד מקצועי תוך דגש לצרכים של הלקוחות עם יחס חם ואנושי
רוחה משהרוחה משה
17:29 31 Mar 22
חברה מצויינת, מבצעים כל דבר לשביעות רצוני. מספקים את הציוד במהירות. תודה רבה.
js_loader

אין כמו בית ספר כדי להראות פעילות תוססת ועליזה מהי. ויחד עם הכיף וההנאה, קיימים גם שלוחות שדורשות התמודדות יומיומית שאמורה לאפשר את הפעילות השוטפת של בית ספר. אחד האלמנטים המושפעים ביותר בעולם בית הספר, הוא אלמנט הניקיון שמחייב תחזוקה יסודית ושוטפת לאורך כל שנת הלימודים.

תדירות של ניקיון בתי ספר בקריית מוצקין

בשונה מניקיון של משרדים, בניינים או אפילו בתים פרטיים, בית הספר דורש ניקיון יסודי מידי יום, ואין מדובר כאן רק על אלמנט אסתטי אלא על לא פחות מאקט בריאותי מבטיח. בית הספר מכיל כמות גדולה של נפשות במשטח אחד, וכדי להבטיח את בריאות התלמידים והמורים, בית הספר חייב לעבור מידי יום חיטוי וניקיון יסודיים שיאפשרו מיגור של מושבות חיידקיים ואוורור רענן של כל שטח בית הספר.

תחזוקה שוטפת בניקיון בתי ספר בקריית מוצקין

בית ספר שעומד על תילו, דורש אחזקה מרובה של שירותים משלימים מעולם הניקיון והסדר. מסיבה זו, על חברת הניקיון להעניק גם את שירותי האחזקה המשלימים, כמו: הדברות בטיחותיות ממזיקים ומכרסמים, פיקוח תברואתי על חדר האשפה, ניקוי והסרת כתמים חזקים, ועוד. ההמלצה היא למנוע התרוצצות בין אנשי המקצוע השונים, ולפנות לחברה שמעניקה את כל השירותים המשלימים תחת אותה קורת גג מקצועית ואחראית.

מי אחראי על ניקיון בתי ספר בקריית מוצקין?

מי אחראי בשטח ובפועל על התפקוד של צוות הניקיון בבית הספר? האם יש להציב נציג מטעם בית הספר או שעל חברת הניקיון לקחת את העול והאחריות? למעשה, לא רק שעל חברת הניקיון לקחת את האחריות על טיב ואיכות ניקיון אנשי הצוות מטעמה, אלא עליה להוביל בנוסף, גם תהליך של פיקוח ובקרה על כל שלבי הניקיון לאורך כל שנת הלימודים, כדי להבטיח ניקיון בריא, בטיחותי ואיכותי לשביעות רצון הצוות והתלמידים.

מכשור מתאים לניקיון בתי ספר בקריית מוצקין

ניקיון בתי ספר כולל שטחים גדולים ומסיבים, כמו גם לכלוך גדול כמו זה שרק יום לימודים פעיל יכול לייצר. בדיוק לכן, על חברת הניקיון להחזיק מכשור וציוד מתאים, שיאפשר לעובדי הניקיון להתמודד מול הלכלוך ולנצח אותו בקלות ובבטיחות. מכונות שטיפה, פוליש, מטאטאים ייעודיים וחומרי ניקיון בטיחותיים, הם רק חלק מהמכשור, שעל חברת הניקיון להחזיק לצורך אחזקה שוטפת של בתי ספר.

חומרי הניקוי לניקיון בתי ספר בקריית מוצקין

כשמדובר על עולם הילדים – אין משחקים. רמת הבטיחות חייבת להיות הכי גבוהה שיש, ועל מוצרי ואביזרי הניקיון, ללא יוצא מן הכלל, להיות מאושרים על ידי משרד הבריאות ולעמוד בתו התקן ISO לענף הניקיון והאחזקה. כמו כן, יש להקפיד, כי גם לאחר סיום הניקיון, חומרי הניקיון יעברו לאחסנה במקום נעול ובטוח, הרחק מהשיג ידם של ילדים, כדי למנוע אסונות הנובעים מרשלנות.

חברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ – ניקיון בתי ספר בקריית מוצקין

מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ מובילה כבר מעל ל-35 שנה, בתחום הניקיון והאחזקה לבתי הספר בכל רחבי הארץ. החברה מעניקה שירותי ניקיון בכל תדירות שתרצו ועם אנשי צוות וניקיון מהשורה הראשונה. החברה מבטיחה ערכים בלתי מתפשרים של יושרה, אמינות ובטיחות והיא יוצרת מערך פיקוח ובקרה איכותיים לאורך כל תהליכי הניקיון שמתבצעים בבית הספר בצורה בטיחותית ונקייה.

לסיכום

המקום הנכון לניקיון בתי ספר בקריית מוצקין, הוא חברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ, אשר צברה ניסיון רב וספציפי בנושא הניקיון והאחזקה בבתי הספר. צוות עובדי החברה עומד לרשותכם בכל עת, כדי להבטיח ניקיון יסודי ואיכותי עד לשביעות רצונכם המלאה.

כל השירותים שאנחנו מעניקים ב:

ניקיון משרדים בקריית מוצקין

קיימת נטייה לחשוב שבערים קטנות, הנחשבות לפריפריאליות, כמו קריית מוצקין, אין שירותי ניקיון במשרדים. רבים מתקשים לקשר בין מאפייני העיר למשרדים וניקיון משרדים בקריית מוצקין.

קרא עוד »

חברת ניקיון בקריית מוצקין

בקריית מוצקין, כמו גם ביישובים אחרים, שמירה על ניקיון והיגיינה במשרדים ובתי עסק שונים, הינה חשובה גם מבחינת המראה והאסתטיקה של החלל וגם מבחינת שמירה

קרא עוד »

מעוניינים בניקיון בתי ספר בקריית מוצקין?

צרו איתנו קשר:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן