ניקיון בתי ספר ברמת ישי

תוכן עניינים
עובדים
0 +
שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +

המלצות לניקיון בתי ספר ברמת ישי

Asaf YahavAsaf Yahav
01:51 02 Jun 22
ביצעו עבודה יסודית ההתרעה קצרה. גייסו צוות מעכשיו לעכשיו כולל ציוד וחומרים. היו קשובים לדרישות ועבדו בשיתוף פעולה. תודה
נעזרתי בחברת מוריה בשל הצפה שהייתה לי במשרד. זכיתי לשירות איכותי, מקצועי ואדיב.
כאשר פניתי לחברה קבלתי מענה מידי לצרכים שרציתי אם זה מבחינה כספית ואם זה מקצועי והחוויה שהם נתנו לי פשוט יוצא מהכללממליץ מאוד
מתן שרות מאוד מקצועי תוך דגש לצרכים של הלקוחות עם יחס חם ואנושי
רוחה משהרוחה משה
17:29 31 Mar 22
חברה מצויינת, מבצעים כל דבר לשביעות רצוני. מספקים את הציוד במהירות. תודה רבה.
js_loader

לא משנה איזה סוג נייר תזמינו, או איזה מכונת צילום תשמש אתכם. השירות שבפועל יש הכי הרבה השפעה עליכם, על צוות התלמידים והמורים – הוא שירות הניקיון, אשר משפיע על כל איכות החיים, ויוצר את ההבדל בין ג'ונגל של תלמידים, לבית ספר מהוגן ומתוחזק, שמתופעל על ידי חברה לניקיון בתי ספר ברמת ישי.

הכי חשוב שיש – ניקיון בתי ספר ברמת ישי

כשמדברים על ילדים בגילאי בית הספר, חשוב להבין שרובם ככולם עדיין לא גיבשו לעצמם את יסודות הניקיון והסדר שאמורים ללוות אותם לכל אורך חייהם. מסיבה זו, לא נדיר לראות את בית הספר בשעת ההפסקה כאילו התחוללה בו מהומה זוטא מבלי שאף אחד שם לב. זה בית הספר, וזה טבעו. ומסיבה זו, לשירותי הניקיון יש השפעה מרובה על כל תחזוקת בית הספר היומיומית והמתמשכת.

בריאות של ניקיון בתי ספר ברמת ישי

חשוב לזכור, כי בשונה מניקיון שהוא רק אסתטי ונעים בעין ובאף, ניקיון של בתי ספר הכוללים ילדים לאינספור, הוא עניין בריאותי לכל דבר ועניין. הניקיון כולל עימו חיטוי מאסיבי שמאפשר השמדת חיידקים כמו גם מניעת זיהומים והדבקת מחלות. מסיבה זו, יש להקפיד הייטב על רמת ניקיון גבוהה מטעם אנשי צוות הניקיון, כבר שאין מדובר רק על שירות כמו גם על בריאות ואיכות חיי התלמידים והמורים.

מתי מתבצע הניקיון בתי ספר ברמת ישי?

ניקיון בית הספר, לא יתבצע בדרך כלל בשעות הלימודים מלאות התלמידים, אלא בשעות אחרי הצהריים או הערב, לאחר שאחרון התלמידים עזב את שערי בית הספר. כדי להבטיח את איכות העבודה ומהימנותה, על החברה להעמיד לאורך שעות הניקיון פיקוח ובקרה מלאים על עובדי הניקיון, וכך להבטיח כי הניקיון יתבצע על הצד הטוב ביוצר בצורה מקצועית, איכותית ומשביעת רצון.

חומרי הניקיון של ניקוי בית הספר

כשמדובר על בית ספר וילדים קטנים שעומדים על הפרק, חשוב עד קריטי להקפיד על חומרי הניקיון, שיהיו ראויים ובטוחים לשימוש. על חומרי הניקיון שמונגשים מטעם חברת הניקיון, לעמוד בתקנים המחמירים של משרד הבריאות, ובכך למנוע מחומרים רעילים או מפוקפקים לחדור לשטח הסטרילי של בית הספר.

אחסנת חומרי הניקיון

כאשר מדובר על ניקיון בתי ספר ברמת ישי, יש לקחת בחשבון, כי בנוסף לכך שעל חומרי הניקיון להיות בטיחותיים וראויים לשימוש בסביבת ילדים, יש לדאוג לאחסנה קבועה של החומרים, בטמפרטורה הנדרשת והכי חשוב – בארון נעול הרחק מהשיג ידם של כל שובבי ישראל שרק רוצים לבדוק ולחקור חומרים חדשים ומסקרנים.

צוות הניקיון של החברה

לצורך ניקיון בתי ספר ברמת ישי, לא ניתן להסתפק בכמה עובדי ניקיון בודדים, וחובה לאפשר – צוות שלם של עובדי ניקיון, אשר ישתלט על מבנה בית הספר וינקה אותו מן המסד ועד הטפחות. רק צוות מגובש ומקצועי, יכול להוביל לתוצאה משביעת רצון, של בית ספר נקי ונוצץ שעבר ניקוי יסודי, חיטוי רציני ומערך ניקיון שמותיר אותי רענן וחיוני ליום הלימודים הבא.

לסיכום: מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ – המומלצים לניקיון בתי ספר ברמת ישי

מהיום, כבר אין צורך לחפש ולתור אחר חברת ניקיון שניתן לסמוך עליה, כי יש לכם את חברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ! החברה מובילה בתחום ניקיון בתי הספר כבר מעל לשלושה עשורים, והיא מתאפיינת בציוד ומכשור מתקדם, אנשי צוות איכותיים ועמידה בכל התקנים והאישורים של משרד הבריאות. אם גם אתם רוצים להנות מניקיון יסודי, שמוריד מכם את כל העול והאחריות בכל מה שקשור לניקיון בית הספר, חברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ היא הכתובת שלכם לכך!

כל השירותים שאנחנו מעניקים ב:

מעוניינים בניקיון בתי ספר ברמת ישי?

צרו איתנו קשר:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן