ניקיון חניונים

ניקוי חניונים היא פעולה מורכבת הדורשת תיאום רב בין מפעילי החניון לצוות הניקיון הפועל בו. מרבית החניונים פעילים 24/7 כך שכמעט כל הזמן יש תנועת רכבים רציפה ולפיכך יש לתחום אזור מסוים בזמן הניקיון על מנת לא להפריע לנהגים הנכנסים והיוצאים. אחד הפתרונות הוא ביצוע פעולת הניקיון השעות ה’מתות’ של החניון בהן תנועת הרכבים דלילה יותר (בדרך כלל מדובר על שעות הערב המאוחרות, או שעות הבוקר המוקדמות לפני תחילת יום העבודה).

מה החשיבות של שמירת חניון נקי ושכירת צוות ניקיון מקצועי?

כיום, כאשר מרבית המכוניות נוסעות בדלק ‘רגיל’ ולא על אנרגיה חשמלית, נפלט גזים רבים ופיח אשר גורמים ללכלוך רב לרצפת החניון, הקירות ואף לצנרת העוברת בחלל החניון. לא פעם מתרחשת נזילת שמן מאחת המכוניות, אותה צריך לנקות במהירות על מנת למנוע אסון של החלקת הולך רגל או מכונית. ניקוי שמן דורש שימוש בחומרים מיוחדים ואיכותיים המאפשרים את סילוקו.

מהם השלבים של ניקיון חניונים בצורה מקצועית?

• טאטוא – פעולת הטאטוא יכולה להתבצע בשני אופנים, ע”י מכונת טאטוא חשמלית או בחניונים קטנים יותר באמצעות מטאטא כביש רגיל. (איסוף של לכלוך כגון: עטיפות נייר, בדלי סיגריות, מסטיקים, רגבי אדמה, קרטונים וכו’) יש חשיבות לאסוף את הלכלוך על מנת להעניק חניון מראה מכובד, יוקרתי ולא מוזנח.
• שטיפת הרצפה – שטיפת רצפת החניון בלחץ מים כולל קרצוף הרצפה באמצעות מכונת שטיפה מקצועית. הניקוי מבוצע ע”י מכונת ניקיון רכובה המבצעת מספר פעולות בו זמנית: קרצוף, שטיפה ושאיבה. חברת ‘מוריה’ משתמשת בחומרי ניקיון איכותיים המאפשרים את הורדת כתמי הפיח והשמן. השימוש בחומרים אלה מנקה את הסימונים שעל הרצפה ומבליט אותם מה שמקל על הנהגים בחניון.
• שטיפת הקירות, העמודים והצינורות – ניקוי המתבצע בדרך כלל באמצעות קיטור המאפשר שטיפה בלחץ גבוה ועוזר בהורדת הלכלוך הקשיח והעקשן מהקירות והעמודים בחניון ומאפשר עבודה יעילה ומהירה. חשוב לבדוק שהלחץ אינו פוגע בצבע של הקירות או העמודים וגורם לקילופי צבע.
• ניקוי ספרינקלרים ושער החניון – ניקיון הרצפה מתבצע באופן שוטף, אך חשוב גם לשים לב מקומות אחרים בחניון הצוברים פיח ולכלוך ודורשים שטיפה וניקיון יסודי באופן תקופתי.

חברת מוריה היא מהחברות המובילות בארץ בתחום שירותי האחזקה, ניקיון ושמירה, החברה מספקת שירותים מגוונים לכל סוגי הארגונים (חברות תעשייה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, המגזר העסקי והפרטי). העובדים בחברה הם מקצועיים, בעלי ניסיון ומקפידים על שירות אדיב וברמה הגבוהה ביותר. חברת מוריה מפעילה מוקד שירות לקוחות הפועל 24/7 על מנת להבטיח תשובה מהירה ומענה לכל פניה.

אם אתם מחפשים חברת ניקוי חניונים מקצועית ובעלת ניסיון בתחום, הגעתם למקום הנכון! נשמח למצוא עבורכם את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. במידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון: 04-7704000 באימייל: kabala@moriyaltd.co.il או צרו קשר כאן.

מוזמנים לשתף:

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

אחזקת מבנים

ליטוש מרצפות

כולנו אוהבים להרגיש את הקרקע היציבה מתחת לרגלינו. הדבר נכון גם לגבי רצפת המשרד שעליה אנו דורכים מדי יום ביומו. כדי להבטיח את שלמותם של

קרא עוד »
ניקוי חלונות

ניקוי חלונות

אחד השירותים המרכזיים אשר להם זקוקים המשרדים הוא ניקוי חלונות. חלונות נקיים משרים אווירה נעימה במשרד ומעלים את תפוקת העובדים. כמו כן, החלונות המשרדיים הם

קרא עוד »
ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה

ראיתם פעם סרטים אמריקניים ובהם מראים גורדי שחקים המעוטרים בחלונות נוצצים? תהיתם כיצד מנקים חלונות אלה? ובכן, חברות ניקיון ואחזקה מספקות שירותי ניקוי חלונות בגובה.

קרא עוד »
ניקיון לעסקים

חברת ניקיון לעסקים

הערים הגדולות בארץ ובעולם רוויות בבניינים גבוהים ובתוכם ממוקמים משרדים לרוב. המשרדים משמשים אלפי עובדים בחברות טכנולוגיות, הייטק, חברות פרסום ועוד. כל משרד זקוק לשירותי

קרא עוד »
חברת-ניקיון-מומלצת

חברת ניקיון מומלצת

כאשר אנו מחפשים שירותים כלשהם, אנו רוצים להבטיח כי נותן השירות מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כשמדובר בניקיון, אין מקום לפשרות, ולכן עובדי

קרא עוד »

תוכן עניינים

אודות מוריה:

מוריה היא חברה מובילה ופורצת דרך בענף שירותי הניקיון האחזקה והשמירה, מאז 1987. מוריה מספקת ללקוחותיה במגזר הציבורי, העסקי, הביטחוני, האקדמי, התעשייתי והפרטי, מגוון שירותים מקצועיים מתמשכים וחד-פעמיים בתחומי הניקיון, ניהול ואחזקת המבנים, שימור והברקת משטחי רצפה, עבודת ניקיון בגובה, ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי ציוד טכנולוגי ועבודות מיוחדות בתחום התחזוקה.

יצירת קשר

בקרו אותנו בפייסוק שלנו:

דילוג לתוכן