ניקיון חניונים

אנחנו בחברת מוריה גאים במתן שירותי ניקיון חניונים באופן המקצועי ביותר ללקוחותינו מאז 1987.

עובדים
0 +
שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +

ניקוי חניונים היא פעולה מורכבת הדורשת תיאום רב בין מפעילי החניון לצוות הניקיון הפועל בו. מרבית החניונים פעילים 24/7 כך שכמעט כל הזמן יש תנועת רכבים רציפה ולפיכך יש לתחום אזור מסוים בזמן הניקיון על מנת לא להפריע לנהגים הנכנסים והיוצאים. אחד הפתרונות הוא ביצוע פעולת הניקיון השעות ה’מתות’ של החניון בהן תנועת הרכבים דלילה יותר (בדרך כלל מדובר על שעות הערב המאוחרות, או שעות הבוקר המוקדמות לפני תחילת יום העבודה).

מה החשיבות של שמירת חניון נקי ושכירת צוות ניקיון מקצועי?

כיום, כאשר מרבית המכוניות נוסעות בדלק ‘רגיל’ ולא על אנרגיה חשמלית, נפלט גזים רבים ופיח אשר גורמים ללכלוך רב לרצפת החניון, הקירות ואף לצנרת העוברת בחלל החניון. לא פעם מתרחשת נזילת שמן מאחת המכוניות, אותה צריך לנקות במהירות על מנת למנוע אסון של החלקת הולך רגל או מכונית. ניקוי שמן דורש שימוש בחומרים מיוחדים ואיכותיים המאפשרים את סילוקו.

מהם השלבים של ניקיון חניוני בצורה מקצועית?

טאטוא – פעולת הטאטוא יכולה להתבצע בשני אופנים, ע”י מכונת טאטוא חשמלית או בחניונים קטנים יותר באמצעות מטאטא כביש רגיל. (איסוף של לכלוך כגון: עטיפות נייר, בדלי סיגריות, מסטיקים, רגבי אדמה, קרטונים וכו’) יש חשיבות לאסוף את הלכלוך על מנת להעניק חניון מראה מכובד, יוקרתי ולא מוזנח.
• שטיפת הרצפה – שטיפת רצפת החניון בלחץ מים כולל קרצוף הרצפה באמצעות מכונת שטיפה מקצועית. הניקוי מבוצע ע”י מכונת ניקיון רכובה המבצעת מספר פעולות בו זמנית: קרצוף, שטיפה ושאיבה. חברת ‘מוריה’ משתמשת בחומרי ניקיון איכותיים המאפשרים את הורדת כתמי הפיח והשמן. השימוש בחומרים אלה מנקה את הסימונים שעל הרצפה ומבליט אותם מה שמקל על הנהגים בחניון.
• שטיפת הקירות, העמודים והצינורות – ניקוי המתבצע בדרך כלל באמצעות קיטור המאפשר שטיפה בלחץ גבוה ועוזר בהורדת הלכלוך הקשיח והעקשן מהקירות והעמודים בחניון ומאפשר עבודה יעילה ומהירה. חשוב לבדוק שהלחץ אינו פוגע בצבע של הקירות או העמודים וגורם לקילופי צבע.
• ניקוי ספרינקלרים ושער החניון – ניקיון הרצפה מתבצע באופן שוטף, אך חשוב גם לשים לב מקומות אחרים בחניון הצוברים פיח ולכלוך ודורשים שטיפה וניקיון יסודי באופן תקופתי.

חברת מוריה היא מהחברות המובילות בארץ בתחום שירותי האחזקה, ניקיון ושמירה, החברה מספקת שירותים מגוונים לכל סוגי הארגונים (חברות תעשייה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, המגזר העסקי והפרטי). העובדים בחברה הם מקצועיים, בעלי ניסיון ומקפידים על שירות אדיב וברמה הגבוהה ביותר. חברת מוריה מפעילה מוקד שירות לקוחות הפועל 24/7 על מנת להבטיח תשובה מהירה ומענה לכל פניה.

אם אתם מחפשים חברת ניקוי חניונים מקצועית ובעלת ניסיון בתחום, הגעתם למקום הנכון! נשמח למצוא עבורכם את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. במידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון: 04-7704000 באימייל: kabala@moriyaltd.co.il או צרו קשר כאן.

ציוד מקצועי

הציוד המשוכלל והחדיש ביותר בשוק, חומרי הניקיון הטכנולוגיים והמתאימים ביותר

פריסה ארצית

אנו מעסיקים מעל 1,200 עובדים, ומעניקים שירותים בכל רחבי הארץ

ISO 9001

אנו עובדים באישור משרד התמ"ת (התעשייה המסחר והתעסוקה) ותחת תקן ISO 9001.

ניקיון חניונים מקצועי

העובדים שלנו הם שירותיים, מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר ומעמיק בכל הנוגע לניקיון חניונים מקצועי.

מבין לקוחותינו:

Asaf YahavAsaf Yahav
01:51 02 Jun 22
ביצעו עבודה יסודית ההתרעה קצרה. גייסו צוות מעכשיו לעכשיו כולל ציוד וחומרים. היו קשובים לדרישות ועבדו בשיתוף פעולה. תודה
נעזרתי בחברת מוריה בשל הצפה שהייתה לי במשרד. זכיתי לשירות איכותי, מקצועי ואדיב.
כאשר פניתי לחברה קבלתי מענה מידי לצרכים שרציתי אם זה מבחינה כספית ואם זה מקצועי והחוויה שהם נתנו לי פשוט יוצא מהכללממליץ מאוד
מתן שרות מאוד מקצועי תוך דגש לצרכים של הלקוחות עם יחס חם ואנושי
רוחה משהרוחה משה
17:29 31 Mar 22
חברה מצויינת, מבצעים כל דבר לשביעות רצוני. מספקים את הציוד במהירות. תודה רבה.
js_loader

כל השירותים שאנחנו מעניקים ב...

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן