צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  ניקיון יסודי לאחר שיפוץ

  מזל טוב! סיימתם את השיפוץ, כל בעלי המקצוע השלימו את עבודתם וכל מה שנותר לכם הוא להכניס את הריהוט החדש… אבל, רגע, נכון בעלי המקצוע ניקו לאחר סיום העבודה, אבל המרום עדיין איננו באמת נקי… חייבים לעשות ניקיון יסודי לאחר שיפוץ, על מנת שבאמת תוכלו להיכנס לחלל המשופץ. זה הזמן להזמין חברת ניקיון מקצועית ואמינה.

   

  מה כולל ניקיון יסודי לאחר שיפוץ?

  כאשר אתם מזמינים חברת ניקיון חשוב לסגור את כל הפרטים הקטנים ולוודא שבאמת הכל כלול בניקיון על מנת שלא תצטרכו לשלם ‘אקסטרות’ על תוספות שונות ומשונות. ניקיון דירה או משרדים לאחר שיפוץ צריך לכלול: ניקוי מקיף של כל שאריות הבנייה (שאריות רובה, ניקיון של נקודות צבע וטיח, ניקוי הרצפה עד להברקתה, ניקוי והברקת החלונות, ניקוי הפאנלים, תריסים, כלים סניטריים, גופי תאורה, מפסקים ושאיבה של כל המקומות בהם נאגרו אבק ונסורת).

   

  מהם הדגשים לבחירת חברת ניקיון?

  קיימים מספר סעיפים חשובים שיש לברר לפני בחירת חברת ניקיון, אם החברה אינה מקיימת את אחד הסעיפים הדבר צריך להדליק נורה אדומה וכדאי לחשוב פעמיים לפני ששוכרים אותה לביצוע המשימה:

  • המלצות – לצערנו בתחום הזה קיימים הרבה ‘חאפרים’, מומלץ לבקש המלצות מלקוחות קודמים שעבדו עם החברה. אל תהססו לבקש לדבר עם לקוחות קיימים או לקוחות שביצעו עבודות עם החברה בעבר.
  • ביטוח – יש לוודא שלחברת הניקיון יש ביטוח צד ג’ כנגד נזקים העלולים לקרות בזמן הניקיון וביטוח לעובדים, המכסה תביעות במידה והעובד נפגע בזמן העבודה.
  • מחיר – אין ספק שמחיר הוא מרכיב חשוב בכך הצעת מחיר, אך אם אתם מקבלים הצעת מחיר נמוכה מדי הדבר עלול להחשיד ולהדליק נורה אדומה.
  • חומרי ניקוי – כדאי לברר מהם החומרים שאיתם עובד צוות הניקיון, לאחר שהשקעתם כסף רב בשיפוץ, זה יהיה מאוד לא נעים לגלות שאנשי הניקוי השתמשו בחומרי ניקוי לא מתאימים וגרמו לנזקים מתוך חוסר ניסיון או תשומת לב.

  חברת מוריה היא מהחברות המובילות בארץ בתחום שירותי האחזקה, ניקיון ושמירה, החברה מספקת שירותים מגוונים לכל סוגי הארגונים (חברות תעשייה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, המגזר העסקי והפרטי). העובדים בחברה הם מקצועיים, בעלי ניסיון ומקפידים על שירות אדיב וברמה הגבוהה ביותר. חברת מוריה מפעילה מוקד שירות לקוחות הפועל 24/7 על מנת להבטיח תשובה מהירה ומענה לכל פניה.

   

  אם אתם מחפשים חברה מקצועית ובעלת ניסיון המבצעת עבודות ניקיון יסודי לאחר שיפוץ, הגעתם למקום הנכון! נשמח למצוא עבורכם את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. במידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון: 04-7704000 באימייל: kabala@moriyaltd.co.il או צרו קשר כאן.

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio