ניקיון לפסח

תוכן עניינים

פסח מתקרב, והגיע הזמן להתחיל לחשוב על ניקיון לקראת החג.

ניקיון הבית והמשרד בפסח מקובל בקרב דתיים, אבל לא רק. גם חילוניים נוהגים לנצל את ההזדמנות לעשות ניקיון יסודי בביתם. אנשים רבים נכנסים ללחץ לקראת עבודות הניקיון לפסח, אך זה לא חייב להיות כך!

לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את הניקיונות לחג בשלום:
תכנון מראש – ניקיון לפסח דורש היערכות מוקדמת, וזאת כיוון שמדובר בעבודה רבה, ותכנון מסודר מראש יכול לחסוך לכם זמן רב. נסו לבנות תוכנית עבודה עם המשימות אותן יש לבצע, ועם לוחות זמנים בהם תרצו לסיים כל משימה. אחרי שהתחלתם את עבודות הניקיון, מחקו כל משימה שכבר ביצעתם, וכך יהיה לכם מעקב מסודר אחרי תוכנית העבודה שלכם. כדאי לבצע את המשימות שהגדרתם לעצמכם לאותו יום, וגם אם נשאר לכם זמן פנוי, או שסיימתם קצת לפני המתוכנן, לא להמשיך במשימות אחרות, אלא לדבוק בתוכנית שעשיתם.
המטבח בסוף – ניקיון פסח דורש עבודה רבה באיזור המטבח וחדר האוכל, וזאת כיוון שזהו האיזור בו יש להקפיד יותר על ניקיון החמץ, ולרוב ניקיון המטבח כולל ריקון וניקוי של המקרר, פינוי ארונות המטבח, ניקיון הכלים שבפנים והארונות עצמם, ריקון וניקוי מגירות, ובמקרים רבים גם הזזת המקרר, המדיח והתנור לצורך ניקיון יסודי מאחוריהם. כיוון שנדרש זמן רב לביצוע עבודות הניקיון במטבח, כדאי להתחיל בחדרי הבית האחרים, ולסיים באזור המטבח.
חומרי ניקוי – הצרכנים הישראלים אוהבים חידושים ומתפתים פעמים רבות לרכוש לחומרי ניקוי בניחוחות שונים, או כאלו המבטיחים חידושים. חשוב שתבחרו את חומרי הניקוי בצורה טובה על פי הצרכים שלכם. אם תקפידו לבחור את חומרי הניקוי המתאימים, תוכלו לחסוך הרבה מאמץ וזמן. שימוש בחומרי ניקיון שאינם מתאימים יכולים לגרום לכם לעבוד ולהתאמץ ללא הועיל, בעוד בחירת חומר הניקוי המתאים יסיר בקלות גם כתמים עיקשים.
אנשים רבים לא מוצאים זמן או כוחות להתפנות לניקיון פסח, אשר דורש זמן רב ומאמץ. לשם כך ניתן לפנות למנקה או לחברת ניקיון מקצועית שתשמח לעשות את העבודה עבורם באופן יסודי ומקצועי.

אצלנו בחברת מוריה כל ניקיון הוא ניקיון פסח!

מוזמנים לשתף:

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

פוליש לרצפה בחיפה

מחפשים להבריק את הרצפה בחיפה? מוריה היא הפתרון המושלם עבורכם! רצפה בוהקת ומפולשת היא עניין של אסתטיקה וגם תורמת לתחושת ניקיון, בריאות ורעננות בבית. חברת

קרא עוד »

אודות מוריה:

מוריה היא חברה מובילה ופורצת דרך בענף שירותי הניקיון האחזקה והשמירה, מאז 1987. מוריה מספקת ללקוחותיה במגזר הציבורי, העסקי, הביטחוני, האקדמי, התעשייתי והפרטי, מגוון שירותים מקצועיים מתמשכים וחד-פעמיים בתחומי הניקיון, ניהול ואחזקת המבנים, שימור והברקת משטחי רצפה, עבודת ניקיון בגובה, ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי ציוד טכנולוגי ועבודות מיוחדות בתחום התחזוקה.

יצירת קשר

בקרו אותנו בפייסוק שלנו:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן