צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  ניקיון משרדים בערב עם מפתח

  ניקיון משרדים בערב עם מפתח – לדאוג למשרד נקי גם לאחר העבודה

  כמה טוב לשתות את כוס הקפה בבוקר במשרד נקי לפני שהיום האינטנסיבי מתחיל. אך כדי לגרום לו להיות נקי יש צורך בעזרתה של חברת ניקיון מקצועית. אלה כמה יתרונות שתוכלו להפיק מחברה המספקת שירותי ניקיון משרדים בערב עם מפתח:

  • דואגים לניקיון יסודי – ניקיון טוב של משרד מתבצע בערב, לאחר שכל העובדים, או מרביתם, מסיימים את יום העבודה ופונים לבתיהם. או אז מתחילים עובדי חברת הניקיון המקצועית במלאכתם – מברישים את מקלדות המחשבים עד היסוד, מנקים את מסכי המחשב, מסירים משולחנות העובדים את כוסות הקפה הריקות וכמובן מבריקים את הרצפה ומחזירים לה את הברק המקורי שלה.
  • אין צורך “להחזיק” את אחרון העובדים – כאשר לעובדי הניקיון יש את המפתח של המשרד, עובדי החברה חופשיים ללכת לביתם בשעות שסוכמו מראש. כך, גם אם עובדי הניקיון מתעכבים, העובד התורן אינו צריך להמתין להם ולהפסיד זמן איכות עם המשפחה והחברים.
  • עובדים אמינים – חברה המציעה שירותי ניקיון עם מפתח היא חברה אמינה המציבה למנהל את כל התנאים הדרושים כדי להעניק לה את המפתח בראש שקט.

  בוחרים את החברה הנכונה שתחזיק את הברק למשרד

  שירותי ניקיון משרדים בערב עם מפתח הם יעילים וחשובים, אך מכיוון שמדובר באחריות גדולה חשוב לבחון את חברת הניקיון היטב. אם אתם נותנים מפתח לעובד הניקיון, אתם למעשה נותנים לו את הגישה למידע ארגוני רגיש ולחפציהם האישיים של העובדים. לפיכך, גם אם מדובר בחברה אשר חתמה עמכם על חוזה, מומלץ להשאיר עובדים אחדים למשמרת בסוף היום, לפחות בהתחלה, רק כדי לוודא כי מדובר בעובד אמין ומקצועי. כמו כן, מומלץ לאסוף כמה שיותר המלצות על חברת הניקיון, כדי להזמין שירות זה בראש שקט.

  ניקיון משרדים בערב עם מפתח - מוריה שירותי ניקיון

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio