ניקיון משרדים בקריית ים

תוכן עניינים
עובדים
0 +
שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +

המלצות לניקיון משרדים בקריית ים

Asaf YahavAsaf Yahav
01:51 02 Jun 22
ביצעו עבודה יסודית ההתרעה קצרה. גייסו צוות מעכשיו לעכשיו כולל ציוד וחומרים. היו קשובים לדרישות ועבדו בשיתוף פעולה. תודה
נעזרתי בחברת מוריה בשל הצפה שהייתה לי במשרד. זכיתי לשירות איכותי, מקצועי ואדיב.
כאשר פניתי לחברה קבלתי מענה מידי לצרכים שרציתי אם זה מבחינה כספית ואם זה מקצועי והחוויה שהם נתנו לי פשוט יוצא מהכללממליץ מאוד
מתן שרות מאוד מקצועי תוך דגש לצרכים של הלקוחות עם יחס חם ואנושי
רוחה משהרוחה משה
17:29 31 Mar 22
חברה מצויינת, מבצעים כל דבר לשביעות רצוני. מספקים את הציוד במהירות. תודה רבה.
js_loader

אם אתם תושבי קריית ים או בעלי עסקים בקריית ים, ייתכן שנתקלתם בבעיה המוכרת לכולם – העסקת עובדי ניקיון. ניקיון משרדים בקריית ים הפך להיות משימה כמעט בלתי אפשרית מבחינת גיוס עובדים מתאימים. הפתרון כמובן טמון בחברת ניקיון משרדים חיצונית שתבצע עבורנו את העבודה. אבל כיצד מוציאים אחת כזאת, והשאלה האמיתית היא – ממה צריך להיזהר? במאמר זה נפרט לכם.

מדוע אני זקוק לשירותי ניקיון?

חברות ניקיון משרדים הם החיים הקלים והטובים, זה לפחות מה שאנחנו מקווים כשאנחנו שוכרים עזרה חיצונית. מנהלי משרד ובעלי עסקים מכירים את הבעיה מקרוב ויודעים איך זה מרגיש לא להצליח להעסיק או למצוא עובדי ניקיון שיחזיקו מעמד לאורך שנים ויהיו מחויבים למזמיני  השירות. הפתרון של כל הבעיות הללו נפתרות ברגע שאתם מוכנים להעסיק חברת ניקיון חיצונית. אבל מה התהליך שעליכם לבצע לפני הזמנת השירותים?

שירותי ניקיון משרדים בקריית ים

בעת תהליך חיפוש שירות ניקיון משרדים אנחנו צריכים להבין לפני כן למה אנחנו זקוקים. קבעו פגישה עם מנהל המשרד או הנהלת בניין המשרדים וקיימו איתם שיחה להבנת צרכי הניקיון. לכל אחד קיים סטנדרט שונה ולפני בחירת חברת ניקיון, עליכם להבין מה אתם מחפשים בעולם חברות הניקיון. כמו כן, וודאו גם מה גודל המשרד ומספר העובדים בו ולפיכך תוכלו לדעת מה היא כמות עובדי הניקיון הנדרשת לכם. לאחר קביעת ההחלטות יחד עם הגורמים הרלוונטיים, הגיע הזמן לצאת לחיפושים לחברת ניקיון. אבל איך מבצעים את זה, וממה עלינו להיזהר?

כיצד נבחר חברת ניקיון?

לנבור בהמלצות

בחירת חברת ניקיון משרדים בקריית ים דורשת תהליך. עליכם קודם כל לנבור בהמלצות, לבצע חיפוש רחב באתרי האינטרנט וברשתות החברתיות ולראות האם קיימת חברה המתאימה לדרישות שלכם. וודאו כי החברות שבהן אתם מעוניינים מעניקים את השירותים הנדרשים לכם, כמו ניקיון משרדים ואחזקה שוטפת של המשרד. ביצוע סקר שוק הוא הדבר החשוב ביותר בתהליך הזה, יחד עם בדיקת מחירים. לכל חברה יש הצעת מחיר שונה המתבססת על כמות הניסיון, העובדים והוותק שלהם.

לדאוג מראש לביטחון משפטי, בריאותי וחוקתי

לפני בחירת חברת ניקיון, עליכם להצהיר מולם את הדרישות שלכם ואת העבודה המצופה מהם. אחד הדברים החשובים ביותר בהעסקת חברת ניקיון היא חתימה על חוזה שיבהיר את כל הדרישות, טענות והרצונות שלכם. חברת ניקיון איכותית היא כזו המעניקה אחריות מלאה על עבודתם. יחד עם זאת, אל תוותרו על נציג החברה שיגיע לראות את המשרד ולתת הערכה לגבי המחיר, העובדים וכן הלאה. יחד עם החוזה, בדקו כי קיים ביטוח צד ג' שיבטח גם את העובדים וגם את הרכוש המשרדי. אל תשכחו כי העובדים שמגיעים אליכם לבצע את עבודות הניקיון הם מועסקים בחברה חיצונית שאת השירותים שלה אתם רוכשים, בצעו סקירה כללית כי כל התנאים והזכויות הסוציאליות שלהם ממולאות והם אינם מועסקים באופן לא חוקי.

למה לבחור בחברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ?

מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ היא חברה ותיקה שפועלת כבר מעל ל-30 שנים בתחום ונחשבת לאחת המקצועיות. מלבד שירותי ניקיון, החברה מספקת גם שירותי שמירה ואחזקה. במהלך שנות קיומה, החברה העסיקה ועדיין מעסיקה אלפי עובדים והעניקה שירות לעשרות אלפי ארגונים ומשרדים, ביניהם גם מוסדות חינוך ובנייני משרדים שונים בכל רחבי הארץ. מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ מתמחה בניקיון, שירותיות וממלאת את כל החובות הסוציאליות שלה כלפיי העובדים שהיא מעסיקה. מלבד זאת, החברה מעניקה גם שירות מהימן ומקצועי בכל בקשה שעולה לפניה מהעסקים ששוכרים את שירותיו.

כל השירותים שאנחנו מעניקים ב:

חברת ניקיון בקריית ים

יש לכם עסק בקריית ים ואתם מעוניינים בתחזוקה הולמת עבורו? אנחנו פה בשביל לספר לכם על היתרונות השונים בבחירה של חברת ניקיון מקצועית לבית העסק

קרא עוד »

מעוניינים בניקיון משרדים בקריית ים?

צרו איתנו קשר:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן