צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

מאמרים

ניקיון משרדים

ניקיון משרדים ברמה הגבוהה ביותר

חברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה בע”מ מתמחה בביצוע עבודות במתקנים המצוידים בציוד מדויק, רגיש ויקר ערך, כגון מרפאות ומכונים שונים, או באתרים בעלי מאפייני רגישות מיוחדים אחרים. כך למשל, מספקת החברה שירותי ניקיון לסביבה סטרילית בבתי חולים ובמעבדות (חדרים נקיים ורצפה צפה).

חברת מוריה מעניקה שירותי ניקיון משרדים, שמירה ואבטחה, ניקוי שטיחים, פוליש ועוד מגוון שירותים בתחום הניקיון.

ניקיון משרדים ברמה הגבוהה ביותר

ניקיון משרדים יסודי

כל מנהל או עובד צריך לשמור על הניקיון במקום עבודתו, בייחוד אם מדובר במשרד שבו מצויים עובדים רבים מדי יום ביומו. חדרי המשרד נוטים לצבור אבק ולכלוך, ולכן זקוקים לניקוי שוטף. משום כך, מנהלים רבים מחפשים שירותי ניקיון משרדים, כדי שיוכלו להבטיח סביבת עבודה נקייה לעובדים, וכדי להרשים את אנשי העסקים שבאים לפגישה חשובה.

מה כוללים שירותי ניקיון של חברה טובה

חברה שאחראית על ניקיון המשרד צריכה לשלוח עובדים מנוסים ומומחים בתחום. אלה כמה תפקידים שממלאים עובדים מומחים ומקצועיים:

  • ניקוי עמדת עובד – עמדה סטנדרטית של עובד בחברה טכנולוגית או בהייטק כוללת מחשב נייח וניירות ומסמכים שונים. על העובד לנקות מדי יום את העמדות, תוך הקפדה על ניקוי מסך המחשב באמצעות חומר ניקוי מיוחד, ניקוי המקלדת בעזרת מברשת ופינוי אשפה משולחנו של העובד, כדוגמת כוסות קפה ריקות או עטיפות של חטיפים.
  • אחזקת מבנים – חברת ניקיון משרדים אחראית לא פעם על תחזוקת מבנה שלם אשר בו ממוקמים משרדים לרוב. תחזוקה של מבנה כוללת לא רק שמירה על ניקיון המשרדים וחדר המדרגות, אלא גם לפעילות תקינה של המערכות בבניין – חשמל, מים וביוב, מעליות וכדומה.
  • ניקוי שטיחים – ישנם משרדים אשר אוהבים להתהדר בשטיחים יפים הפרושים לאורך חדרי העובדים. במהלך השבוע דורכות על השטיחים רגליים רבות והם מתלכלכים בקלות, עד כי לקראת סוף השבוע זקוקים השטיחים לניקוי יסודי הכולל שאיבת אבק או קרצוף. את הניקוי מבצעים עובדיה של חברת ניקיון טובה ביעילות ובמקצועיות.
  • שירותי פוליש – לעתים גם רצפת המשרדים זקוקה לחידוש או לתיקון. לשם כך ניתן לקרוא לחברת ניקיון מקצועית אשר תוכל לבצע פוליש או להדק אריחים שניתקו ממקומם. חברה מקצועית תדע להעניק את הטיפול הנכון לסוג הרצפה, בין אם מדובר בקרמיקה או בטרקוטה.

מוריה שירותי ניקיון – דואגים למשרד נקי

אם ניקיון המשרד חשוב לכם ואתם מחפשים חברת ניקיון משרדים, מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ היא החברה המתאימה לכם. כאן ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים – החל בשירותי ניקיון בסיסיים וכלה בשירותי תחזוקה ושמירה על המבנה. בין השירותים ניתן למנות ניקוי משרדים, ניקוי חלונות בגובה רב, ניקוי ריפודים ושטיחים ושמירה על בנייני משרדים.

ניקיון משרדים יסודי עם חברת מוריה

חזרה לראש העמוד

Dotan Lidgi Design Studio