צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  עבודות ניקיון

  שטיפת רצפות, שאיבת אבק משטיחים, ניקוי חלונות בספריי מיוחד – כל אלה נכנסים תחת הקטגוריה של עבודות ניקיון. עבודות אלה חשובות לשמירה על בית נקי ומצוחצח למען נוחותם ובריאותם של דייריו. כשם שאנו מקפידים על ניקיון הבית, כן כל עובד או מנהל צריך להקפיד על ניקיון העמדה שלו במשרד. בנוסף לניקיון העמדה האישית, מזמינים שירותי ניקיון מקצועיים מטעם חברה מיומנת.

  אילו עבודות ניקיון מבצעת חברה מקצועית

  רבים מאתנו תוהים מדוע יש צורך בשירותיה של חברת ניקיון, שהרי כל אחד יכול לשטוף את הרצפה או להסיר את האבק מהשולחן. למעשה, כל משרד זקוק לשירותי ניקיון לא רק משום שלעובדים אין זמן לנקות את עמדותיהם, אלא גם מכיוון שישנן עבודות ניקיון הדורשות מומחיות ומקצועיות. אלה כמה דוגמאות לעבודות מסוג זה:

  • ניקיון שאחרי השיפוץ – מעוניינים להחליף את האריחים במשרד? או שאולי הרחבתם את המשרד וקיבלתם עובדים חדשים? השיפוץ הוא פעולה נפלאה שנועדה להעניק ניחוח רענן למשרד, אך השיפוצניקים נוטים להשאיר אחריהם לכלוך רב שאינו יורד בקלות. עובדיה של חברה מקצועית יכולים להסיר את כתמי הצבע והטיט תוך שימוש בכלים מיוחדים.
  • ניקוי חלונות – היום ישנה נטייה לבנות בנייני משרדים לגובה, כדי לחסוך בשטח האדמה בארצנו הקטנה. המיקום הגבוה של המשרדים יוצר אתגר בכל הקשור לניקוי חלונות. עובדי חברת ניקיון מקצועית משתמשים בציוד סנפלינג מיוחד לניקוי חלונות, בעודם מקפידים על כללי הזהירות שעליהם למדו בהכשרה אשר בסיומה הם קיבלו את האישור לעבוד בגובה.
  • פוליש – ראיתם פעם רצפה מבריקה ונוצצת במוסד מכובד? זוהי תוצאה של פעולת הפוליש. עובדי חברת הניקיון מצפים את הרצפה בחומר מיוחד המגן עליה, מונע החלקות ומעניק לה מראה נקי וייחודי. העובדים אחראים גם על חיזוק הרצפה והחלפת אריחים שנפגמו.

  מוריה עבודות ניקיון בחיפה  נלחמים בכל כתם

  מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ היא חברה אמינה ומקצועית המספקת שירותי עבודות ניקיון ללקוחותיה. תוכלו להתרשם מהעובדים המקצועיים המספקים שירות מהיר, מיומן ואדיב ולהזמין מגוון רחב של שירותי ניקיון בהתאם לצורך: ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות, עזרה בניקוי לאחר שיפוץ, פוליש וכדומה. נוסף על כך, מוריה שירותי ניקיון מספקת שירותי שמירה על בניינים ואחזקת מבנים, תוך דאגה לפעילות תקינה של תשתיות הבניינים.

  עבודות ניקיון בחיפה עם המומים בתחום - חברת מוריה

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio