עבודות ניקיון

שטיפת רצפות, שאיבת אבק משטיחים, ניקוי חלונות בספריי מיוחד – כל אלה נכנסים תחת הקטגוריה של עבודות ניקיון. עבודות אלה חשובות לשמירה על בית נקי ומצוחצח למען נוחותם ובריאותם של דייריו. כשם שאנו מקפידים על ניקיון הבית, כן כל עובד או מנהל צריך להקפיד על ניקיון העמדה שלו במשרד. בנוסף לניקיון העמדה האישית, מזמינים שירותי ניקיון מקצועיים מטעם חברה מיומנת.

אילו עבודות ניקיון מבצעת חברה מקצועית
רבים מאתנו תוהים מדוע יש צורך בשירותיה של חברת ניקיון, שהרי כל אחד יכול לשטוף את הרצפה או להסיר את האבק מהשולחן. למעשה, כל משרד זקוק לשירותי ניקיון לא רק משום שלעובדים אין זמן לנקות את עמדותיהם, אלא גם מכיוון שישנן עבודות ניקיון הדורשות מומחיות ומקצועיות. אלה כמה דוגמאות לעבודות מסוג זה:

ניקיון שאחרי השיפוץ – מעוניינים להחליף את האריחים במשרד? או שאולי הרחבתם את המשרד וקיבלתם עובדים חדשים? השיפוץ הוא פעולה נפלאה שנועדה להעניק ניחוח רענן למשרד, אך השיפוצניקים נוטים להשאיר אחריהם לכלוך רב שאינו יורד בקלות. עובדיה של חברה מקצועית יכולים להסיר את כתמי הצבע והטיט תוך שימוש בכלים מיוחדים.
ניקוי חלונות – היום ישנה נטייה לבנות בנייני משרדים לגובה, כדי לחסוך בשטח האדמה בארצנו הקטנה. המיקום הגבוה של המשרדים יוצר אתגר בכל הקשור לניקוי חלונות. עובדי חברת ניקיון מקצועית משתמשים בציוד סנפלינג מיוחד לניקוי חלונות, בעודם מקפידים על כללי הזהירות שעליהם למדו בהכשרה אשר בסיומה הם קיבלו את האישור לעבוד בגובה.
פוליש – ראיתם פעם רצפה מבריקה ונוצצת במוסד מכובד? זוהי תוצאה של פעולת הפוליש. עובדי חברת הניקיון מצפים את הרצפה בחומר מיוחד המגן עליה, מונע החלקות ומעניק לה מראה נקי וייחודי. העובדים אחראים גם על חיזוק הרצפה והחלפת אריחים שנפגמו.
מוריה עבודות ניקיון בחיפה – נלחמים בכל כתם
מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ היא חברה אמינה ומקצועית המספקת שירותי עבודות ניקיון ללקוחותיה. תוכלו להתרשם מהעובדים המקצועיים המספקים שירות מהיר, מיומן ואדיב ולהזמין מגוון רחב של שירותי ניקיון בהתאם לצורך: ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות, עזרה בניקוי לאחר שיפוץ, פוליש וכדומה. נוסף על כך, מוריה שירותי ניקיון מספקת שירותי שמירה על בניינים ואחזקת מבנים, תוך דאגה לפעילות תקינה של תשתיות הבניינים.

מוזמנים לשתף:

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

אחזקת מבנים

ליטוש מרצפות

כולנו אוהבים להרגיש את הקרקע היציבה מתחת לרגלינו. הדבר נכון גם לגבי רצפת המשרד שעליה אנו דורכים מדי יום ביומו. כדי להבטיח את שלמותם של

קרא עוד »
ניקוי חלונות

ניקוי חלונות

אחד השירותים המרכזיים אשר להם זקוקים המשרדים הוא ניקוי חלונות. חלונות נקיים משרים אווירה נעימה במשרד ומעלים את תפוקת העובדים. כמו כן, החלונות המשרדיים הם

קרא עוד »
ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה

ראיתם פעם סרטים אמריקניים ובהם מראים גורדי שחקים המעוטרים בחלונות נוצצים? תהיתם כיצד מנקים חלונות אלה? ובכן, חברות ניקיון ואחזקה מספקות שירותי ניקוי חלונות בגובה.

קרא עוד »
ניקיון לעסקים

חברת ניקיון לעסקים

הערים הגדולות בארץ ובעולם רוויות בבניינים גבוהים ובתוכם ממוקמים משרדים לרוב. המשרדים משמשים אלפי עובדים בחברות טכנולוגיות, הייטק, חברות פרסום ועוד. כל משרד זקוק לשירותי

קרא עוד »
חברת-ניקיון-מומלצת

חברת ניקיון מומלצת

כאשר אנו מחפשים שירותים כלשהם, אנו רוצים להבטיח כי נותן השירות מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כשמדובר בניקיון, אין מקום לפשרות, ולכן עובדי

קרא עוד »

תוכן עניינים

אודות מוריה:

מוריה היא חברה מובילה ופורצת דרך בענף שירותי הניקיון האחזקה והשמירה, מאז 1987. מוריה מספקת ללקוחותיה במגזר הציבורי, העסקי, הביטחוני, האקדמי, התעשייתי והפרטי, מגוון שירותים מקצועיים מתמשכים וחד-פעמיים בתחומי הניקיון, ניהול ואחזקת המבנים, שימור והברקת משטחי רצפה, עבודת ניקיון בגובה, ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי ציוד טכנולוגי ועבודות מיוחדות בתחום התחזוקה.

יצירת קשר

בקרו אותנו בפייסוק שלנו:

דילוג לתוכן