על פוליש והברקה

אנחנו בחברת מוריה גאים במתן שירותי על פוליש והברקה באופן המקצועי ביותר ללקוחותינו מאז 1987.

0 +
עובדים
0 +
שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים

מהו פוליש?

רוב המרצפות הנושמות (טרצו, שיש, מוזאיקה וכד’) הן בעלות נטייה לקליטת כתמים. כל נוזל החל ממים ועד יין ומשקאות צבועים ותוססים, מייצרים כתמים ופיגמנטים על גב המרצפות. כל היחשפות, במיוחד ממושכת, למגע של נוזל עם המרצפת עשוי ליצור כתם, לכן מומלץ מאוד לא להשהות נוזלים כלשהם על גבי מרצפות נושמות ולנקותם עם מטלית יבשה מיד.

על מנת להגן על המרצפות מהיווצרות הכתמים ניתן לבצע ציפוי מרצפות המהווה חיץ בין הנוזלים למרצפת ומונע את היווצרות הכתמים. ציפוי זה נהוג לכנות “פוליש”. עד לפני כ -25 שנה הייתה מקובלת השיטה האקרילית, אשר התבצעה לאחר ליטוש המרצפות וקרצופן לרמת ניקיון המקסימאלית ולאחר מכן מריחה רב שכבתית של חומרים אקריליים למיניהם, אשר יצרו את אותו ציפוי וגם העניקו למרצפות ברק. הטיפול במרצפות בשיטה הזו היה יעיל מבחינת הציפוי ומניעת הכתמים, אך לא לאורך זמן.

כמו כן, שימור שכבת ההגנה והברק הצריך אחזקה מונעת ומסורבלת. חיסרון נוסף, אשר נבע מהשימוש בחומרים אקריליים, הוא היקלטות החומר בנקבוביות המרצפת, באופן אשר הצריך שימוש במסירי וקס, על מנת לבצע מריחות ציפוי אקרילי חדשות. מה שהיה מאריך את התהליך, במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב, במידה והשימוש במסירי וקס לא נעשה כראוי, התוצאה אשר עשויה להתקבל הינה כתמים מסוג אחר, המצריכים שימוש בחומרים יותר חזקים העלולים לגרום נזק למרצפת .

ציפוי מרצפות קריסטלי

לפני כ 25 שנה חדר אל ענף הניקיון, ציפוי המרצפות הקריסטלי. החברה אשר החדירה בעיקר שיטת ציפוי זו הייתה חברת CASELLI הספרדית. הציפוי הקריסטלי חולל מהפכה משמעותית בתחום. תהליך עיבוד החומר על גבי המרצפות אומנם מצריך השקעה של מאמץ וזמן יותר מאשר בציפוי האקרילי וכן עלויות החומר יקרות בהרבה אולם, בבואנו לבחון את התוצאות לאורך זמן, אין שום ספק כי הבחירה החכמה ביותר והאפקטיבית ביותר היא ציפוי קריסטלי. לשם השוואה, משך זמן העמידות של הציפוי הקריסטלי הינו מעל חמש שנים לעומת משך זמן העמידות של ציפוי אקרילי אשר במקרה הטוב ישמר עד שישה חודשים.

התוצאה אשר מתקבלת מהציפוי הקריסטלי, מעבר לברק ולאחידות, היא היעלמות כתמים. תהליך הציפוי הקריסטלי מתבצע באמצעות שני חומרים ובשני שלבים- חומר בסיס בשלב ראשון וחומר ציפוי בשלב השני. לחומר הבסיס יש תכונות אשר מסירות את רוב הכתמים, מה שאינו קיים בחומר האקרילי. כיום משתמשים בפוליש אקרילי לרוב לציפויים של משטחים סינטטיים כגון פי וי סי וכד’ . איכות הציפוי הקריסטלי תלויה מאוד באיכות ההכנה. ככל שההכנה מקצועית נוצר מצע קליט יותר לציפוי קריסטלי. בבואכם לבצע עבודה זו הקפידו לבקש המלצות ולראות עבודות ניקיון של החברה.

ולסיום טיפ קטן:

במרצפות אשר אינן נושמות כגון: קרמיקה, גרניט פורצלן שיש סינטטי וכד’. אין צורך לבצע ציפוי כלשהו. רבים האנשים אשר טועים ומבקשים מאנשי מקצוע ביצוע פוליש על גבי קרמיקה או גרניט פורצלן. אלה מרצפות אשר מטבען בעלות ציפוי ואינן חדירות ממילא. לאור תכונה זו ניתן לנקות מרצפות אלה אף באמצעות חומצות. כמובן, לא מומלץ לאף אדם, אשר אינו איש מקצוע לנקות באמצעות חומצה בעצמו. עבודה זו מחייבת ניסיון רב ומקצועיות. במקרים רבים בהם מוהלים חומצות עם סוגי סבון מסוימים עשויה להיווצר ריאקציה של גזים רעילים המסכנים את בריאותו של מי ששואף אותם. בכל זאת, היה וקרתה כבר טעות ושאפתם חומר רעיל כתוצאה מריאקציה כימית בין חומצה לחומר ניקוי, מומלץ לשתות הרבה חלב ולהגיע לבית חולים במהרה.

ציוד מקצועי

הציוד המשוכלל והחדיש ביותר בשוק, חומרי הניקיון הטכנולוגיים והמתאימים ביותר

פריסה ארצית

אנו מעסיקים מעל 1,200 עובדים, ומעניקים שירותים בכל רחבי הארץ

ISO 9001

אנו עובדים באישור משרד התמ"ת (התעשייה המסחר והתעסוקה) ותחת תקן ISO 9001.

על פוליש והברקה מקצועי

העובדים שלנו הם שירותיים, מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר ומעמיק בכל הנוגע לניקיון חניונים מקצועי.

מבין לקוחותינו:

Asaf YahavAsaf Yahav
01:51 02 Jun 22
ביצעו עבודה יסודית ההתרעה קצרה. גייסו צוות מעכשיו לעכשיו כולל ציוד וחומרים. היו קשובים לדרישות ועבדו בשיתוף פעולה. תודה
נעזרתי בחברת מוריה בשל הצפה שהייתה לי במשרד. זכיתי לשירות איכותי, מקצועי ואדיב.
כאשר פניתי לחברה קבלתי מענה מידי לצרכים שרציתי אם זה מבחינה כספית ואם זה מקצועי והחוויה שהם נתנו לי פשוט יוצא מהכללממליץ מאוד
מתן שרות מאוד מקצועי תוך דגש לצרכים של הלקוחות עם יחס חם ואנושי
רוחה משהרוחה משה
17:29 31 Mar 22
חברה מצויינת, מבצעים כל דבר לשביעות רצוני. מספקים את הציוד במהירות. תודה רבה.
js_loader

כל השירותים שאנחנו מעניקים ב...

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן