צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  שירותי כוח אדם

  אחת הבעיות הקשות של בעלי עסקים היא גיוס עובדים מקצועיים, איכותיים ואמינים, לא פעם תהליך הגיוס עלול לקחת שבועות ואף חודשים ולעתים מתברר לאחר תחילת העבודה שהעובד שבחרתם אינו מבצע את עבודתו כמצופה. חברות רבות מעסיקות עובדים אשר אחראים על תהליך גיוס עובדים חדשים אך גם להם התהליך עלול לקחת זמן. במידה ואתם צריכים למצוא מענה מהיר ומקצועי לעובדים מיומנים ומקצועיים הפתרון הוא בפנייה לחברת כוח אדם שתספק עבורכם את העובדים הנחוצים לכם.

   

  מהם היתרונות בפנייה לחברת כוח אדם?

  • חיסכון בזמן – אין צורך לחפש עובדים, חברת כוח האדם ביצעה עבורכם את התהליך ומיינה עבורכם את העובד המתאים ביותר עבורכם.
  • חסכון כספי – הפנייה לחברת כוח אדם תחסוך לכם זמן רב – וכידוע זמן שווה כסף, תוכלו לפנות את הזמן לטובת פיתוח העסק.
  • יחסי עובד-מעביד – עבודה עם כל עובד “קושרת” ביחסי עובד-מעביד, מעבר למשכורת החודשית, יש לדאוג לה לכול התנאים הסוציאליים הנוספים (ביטוח לאומי, פנסיה, ימי חופשה ומחלה ועוד). כאשר העבודה נעשית מול חברת כוח אדם, יחסי העובד- מעביד חלים עליה והיא זאת שדואגת ואחראית לכל מה שקשור בתנאים הסוציאליים.
  • חיסכון בעלויות – עובדים דרך שירותי כוח אדם מהווים חיסכון כסף ברור. אין צורך לשלם על קרנות השתלמות ופנסיה או תשלומי פיטורין. מלבד לכך אין הוצאות של חופשה בתשלום, ימי מחלה ושעות נוספות. כל ההוצאות הללו חלות על חברת כוח אדם.
  • שירות – חברת כוח האדם היא הכתובת לכל תלונה או בקשה שלכם, אינכם צריכים לפנות לעובד עצמו אלא יכולים לפנות ישירות לחברה ולקבל מענה מהיר.
  • אמינות – כל עובד מרואיין ומתודרך לפני שהוא מגיע לעבודה, חברת ‘מוריה’ לוקחת אחריות על עובדיה כך שתמיד יש לאן לפנות.
  • גמישות – במידה ואתם צריכים עובדים לתקופה זמנית (במידה ועובדת יצאה לחופשת לידה, עובד יצא למילואים או מכל סיבה אחרת), הבחירה בעוד דרך חברת כוח אדם היא הפתרון המתבקש.
  • איתור עובדים – למצוא עובדים מקצועיים זה לא תמיד פשוט, הם חייבים להיות מהימנים ומקצועיים, חברת כוח האדם עושה את עבודת הסינון בשבילכם ומטפלת בכל הנושא של גיוס עובדים חדשים.

  חברת מוריה היא מהחברות המובילות בארץ בתחום שירותי האחזקה, ניקיון ושמירה, החברה מספקת שירותים מגוונים לכל סוגי הארגונים (חברות תעשייה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, המגזר העסקי והפרטי). העובדים בחברה הם מקצועיים, בעלי ניסיון ומקפידים על שירות אדיב וברמה הגבוהה ביותר. חברת מוריה מפעילה מוקד שירות לקוחות הפועל 24/7 על מנת להבטיח תשובה מהירה ומענה לכל פניה.

   

  אם אתם מחפשים חברת שירותי כוח אדם, המעניקה פתרונות מקצועיים ומהירים, הגעתם למקום הנכון! נשמח למצוא עבורכם את המענה הטוב והמתאים ביותר עבורכם. במידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון: 04-7704000 באימייל: kabala@moriyaltd.co.il או צרו קשר כאן.

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio