צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  שירותי ניקיון בחיפה

  חיפה נחשבת במובנים מסוימים לבירת הצפון ולא בכדי. הנוף המרהיב הפונה אל הים וריבוי של משרדים ומפעלים מספקים תעסוקה לאנשי הצפון. בעקבות ריבוי מקומות התעסוקה עולה הביקוש עבור שירותי ניקיון בחיפה. כל בעל עסק שיש לו משרד או מפעל מעוניין להשאיר את המשרד שלו בסופו של יום עבודה אינטנסיבי שגרתי, ולכן חשוב לו להביא צוות אחזקה מנוסה ומקצועי.

  שירותי ניקיון בחיפה – מה כולל השירות

  כאשר בעל עסק בוחר חברת ניקיון למשרדו, הוא בוחן לאילו שירותים הוא יזדקק יותר מכל. האם כדאי להסתפק בניקוי הרצפות והשולחנות המשרדיים בלבד? או שאולי יש צורך בניקוי תמידי של החלונות או בניקוי השטיחים מהאבק המצטבר? אלה כמה שירותים עיקריים שמספקת חברת ניקיון טובה ושיש צורך להיות מודעים אליהם:

  • שירותי אחזקה – היום תפקידו של הצוות המקצועי אינו מסתכם בשמירה על סביבת עבודה נקייה בלבד. שירותי האחזקה מתפרסים על פני שורה ארוכה של חובות. צוות האחזקה ממונה גם על התשתיות של הבניין, ועליו לדאוג לעבודתן התקינה של המערכות השונות כדוגמת מים וחשמל.
  • ניקוי חלונות – לא כולם מודעים לכך, אך מראה נקי של חלונות המשרד תורם ליצירת אווירת עבודה טובה בקרב העובדים המצויים במקום 9 שעות ביום, ולעתים אף יותר. ניקוי חלונות דורש מיומנות והקפדה על כללי הזהירות הדרושים כדי להימנע מפגיעות. משום כך, חשוב להפקיד את ניקוי החלונות בידי חברה נאמנה המספקת שירותי ניקיון בחיפה.
  • ניקוי שטיחים – משרדים לא מעטים משלבים שטיחים בעיצוב המשרדים שלהם. השטיחים מעניקים לעובדים סביבת עבודה נוחה וביתית ויכולים להרשים כל איש עסקים אשר מגיע לפגישה עם המנהל. עם זאת, כאשר יש צורך לנקות אותם, נתקלים עובדי המשרד בקשיים. השטיחים נוטים לצבור אבק ולכלוך רב, בייחוד בתוקפת החורף הגשומה שבה העובדים נכנסים למשרד ורגליהם מלאות בבוץ. כדי לנקות את השטיחים יש צורך לקרוא לחברה מקצועית שתבצע את העבודה במקצועיות.

  מוריה – שירותי ניקיון יסודיים למפעלים

  יש לכם משרד מפואר בצפון? מחפשים שירותי ניקיון בחיפה? מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מספקת מגוון רחב של שירותים הכוללים שמירה על מבנים, ניקוי שטיחים, ניקוי משרדים ושמירה על מערכות חשמל תקינות. הצוות של החברה מעניק ללקוחותיו שירות אדיב ומקצועי ויחס חם.

  שירותי ניקיון בחיפה יסודיים למפעלים

   

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio