שירותי ניקיון בירושלים

תוכן עניינים
עובדים
0 +
שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +

המלצות לשירותי ניקיון בירושלים

Asaf YahavAsaf Yahav
01:51 02 Jun 22
ביצעו עבודה יסודית ההתרעה קצרה. גייסו צוות מעכשיו לעכשיו כולל ציוד וחומרים. היו קשובים לדרישות ועבדו בשיתוף פעולה. תודה
נעזרתי בחברת מוריה בשל הצפה שהייתה לי במשרד. זכיתי לשירות איכותי, מקצועי ואדיב.
כאשר פניתי לחברה קבלתי מענה מידי לצרכים שרציתי אם זה מבחינה כספית ואם זה מקצועי והחוויה שהם נתנו לי פשוט יוצא מהכללממליץ מאוד
מתן שרות מאוד מקצועי תוך דגש לצרכים של הלקוחות עם יחס חם ואנושי
רוחה משהרוחה משה
17:29 31 Mar 22
חברה מצויינת, מבצעים כל דבר לשביעות רצוני. מספקים את הציוד במהירות. תודה רבה.
js_loader

בבואנו לנקות את ביתנו או מקום עבודתנו, חשוב להיעזר בחברת ניקיון מקצועית ומהימנה שתדאג לבצע את העבודה כראוי. חברת "מוריה – חברת ניקיון אחזקה ושמירה בע"מ" מציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון איכותיים בירושלים, החל מניקוי שוטף של משרדים, בתי עסק ומוסדות לימוד, ועד לניקוי יסודי לאחר שיפוצים או עבודות בנייה:

ניקוי משרדים

ניקוי משרדים הוא אחד השירותים המרכזיים שאנו מציעים ב"מוריה". הניקיון כולל את כל המרחבים והאזורים במשרד – חדרים אישיים ומרחבי עבודה משותפים, חדרי ישיבות וכינוסים, מטבחונים, שירותים ומקלחות, וכן שטחים ציבוריים כגון מסדרונות, חדרי מדרגות ועוד.

אנו מבצעים ניקוי יסודי ושוטף של כל הרצפות, הקירות, התקרות והחלונות במשרד. מסירים כתמים, לכלוך ואבק מכל המשטחים והרהיטים. מנקים את המקלחות והשירותים ביסודיות ומחטאים אותם למניעת התפתחות חיידקים.

בנוסף, אנו מבריקים את הריהוט הקיים במשרד כגון שולחנות, כיסאות, ארונות ומגירות. מנקים מסכי מחשב, טלפונים, מכונות צילום וציוד משרדי נוסף. בסיום הניקיון המשרד נראה מבריק ומסודר, מוכן לקבלת עובדים ולקוחות באופן הטוב ביותר.

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים הוא אמנות שדורשת מיומנות, ציוד מתאים וחומרי ניקוי יעילים. ב"מוריה" אנו מבצעים ניקוי עמוק של שטיחים על מנת להסיר מהם לכלוך וכתמים. אנו עובדים עם מכונות ניקוי שטיחים מתקדמות שמיועדות לניקוי יסודי של כל סוגי השטיחים. המכונות מסוגלות להגיע לכל חלקי השטיח ולשטוף אותו באמצעות סילון מים חזק המעורבב בחומר ניקוי ספציפי לשטיחים.

התהליך מסיר ביעילות כתמים סמיכים כמו בוץ, חול, שומן וצבע וגם אבק ולכלוך שנספגו עמוק לתוך סיבי השטיח. בסיום ניקוי יסודי השטיח נראה כחדש, נקי ומבריק.אנו נוהגים לייבש את השטיחים במהירות לאחר הניקוי כדי למנוע התפתחות עובש. התוצאה היא שטיחים נקיים ורעננים שניתן להנות מהם שוב.

ניקיון לאחר שיפוץ

שיפוצים ועבודות בנייה יוצרים לכלוך רב בדמות אבק, פסולת בניין ושאריות חומרי גלם. לאחר סיום העבודה נדרש ניקיון יסודי וקפדני כדי להשיב את המצב לקדמותו. צוותי הניקיון של "מוריה" מגיעים לאתר השיפוץ עם ציוד מתאים – מטאטאים, מגבים, שואבי אבק תעשייתיים ועוד. אנו אוספים ומפנים את כל פסולת הבניין, כולל גרוטאות, עודפי חומרי גלם ולכלוך שהצטבר.

לאחר מכן מתבצע ניקוי יסודי של הרצפות, הקירות, המשקופים והחלונות על מנת להסיר את האבק והלכלוך שנותרו. אנו נעזרים בשואבי אבק תעשייתיים כדי לנקות גם פינות וסדקים קשים לגישה.בתהליך הניקיון אנו עושים שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים על מנת להסיר כתמי צבע, דבקים ושאריות חומרי בניין. המטרה היא להשיב את המצב בדיוק כפי שהיה לפני השיפוץ, נקי ומסודר.

פוליש לרצפה

רצפות מסוגים שונים כמו שיש, גרניט ופרקט דורשות טיפול מיוחד על מנת לשמר את יופיין וברקן לאורך שנים. ב"מוריה" אנו מציעים שירות מקצועי של פוליש וליטוש רצפות מסוגים אלה. אנו עובדים עם ציוד ומכונות פוליש מתקדמות הכוללות מיכלי מים ואבקות ליטוש מיוחדות. התהליך כולל חיספוס ראשוני של הרצפה, הסרת שכבת הלכלוך והברקה הקיימת, ולאחר מכן ליטוש ופוליש מחדש במספר שלבים עד לקבלת ברק מושלם.

הפוליש היסודי משיב לריצוף את המראה המקורי שלו כשהוא נראה כחדש. בנוסף, הפוליש יוצר שכבה מגנה על פני השטח שמונעת מלכלוך וכתמים לחדור לתוך האבן או הפרקט ומקלה על הניקוי והתחזוקה השוטפים.

התוצאה היא רצפה בוהקת ומטופחת ששומרת על מראה מושלם לאורך שנים רבות.

ניקיון יסודי של קניונים

ניקיון קניונים הוא משימה מורכבת הדורשת גישה מקצועית ותשומת לב לכל פרט. ב"מוריה" אנו מבצעים ניקיון יסודי ומקיף של הקניון באופן קבוע, הן בשעות הלילה והן במהלך שעות הפעילות. הניקיון כולל שטיפה וניקוי של כל הרצפות בקניון תוך שימוש במכונות שטיפה מתקדמות וחומרי ניקוי יעילים. אנו שמים דגש מיוחד על ניקיון השירותים ומתקני התברואה ומבצעים חיטוי והדברת חיידקים באופן קבוע.

בנוסף, אנו מנקים את החלונות, הקירות, עמודי התאורה ושאר הפריטים במעברים ובחנויות על מנת להסיר לכלוך וטביעות אצבעות. צוותים ייעודיים שלנו אחראים על איסוף האשפה ופינוי פסולת באופן שוטף מכל רחבי הקניון. אנו דואגים שהקניון יישמר נקי ומסודר בכל שעות היממה.

חיטוי יסודי של מבנים

חיטוי בתים, משרדים ועסקים הוא שירות חיוני התורם לבריאות ולתחושת הניקיון. ב"מוריה" אנו מבצעים חיטוי יסודי של מבנים באמצעות מיטב האמצעים והטכנולוגיות העדכניות ביותר. אנו עושים שימוש בחומרי חיטוי מתקדמים המיועדים להדברת חיידקים, וירוסים ופטריות תוך שמירה על בטיחות מוחלטת.

לפני החיטוי אנו מבצעים ניקוי יסודי של המבנה על מנת להסיר לכלוך ומזהמים אשר עלולים לפגוע ביעילות החיטוי. לאחר מכן אנו מפזרים את חומר החיטוי בכל החללים תוך דגש על נקודות קריטיות כמו ידיות, משטחים ופינות. החיטוי נעשה באופן מדויק על פי הנהלים תוך הקפדה על אוורור נאות של המבנה לאחר התהליך. התוצאה היא סביבה בטוחה ונקייה המצמצמת סיכונים להדבקות ומספקת שקט נפשי לדיירים או לעובדים.

ניקיון יסודי של מוסדות חינוך

בתי ספר, גני ילדים, אוניברסיטאות ומכללות הם סביבה רגישה הדורשת ניקיון קפדני ושמירה על תנאים היגייניים. ב"מוריה" אנו מבצעים ניקיון שוטף ויסודי של מוסדות לימוד והשכלה מכל הסוגים והרמות. אנו ניגשים למשימה במקצועיות רבה תוך התאמה לצרכים הייחודיים של כל מוסד.

צוותי הניקיון שלנו מגיעים לנקות את הכיתות, חדרי לימוד, מעבדות, ספריות, משרדים ושטחים ציבוריים. אנו שמים דגש מיוחד על ניקיון היסודי של השירותים ומקלחות התלמידים. אנו עושים שימוש בחומרי ניקוי ידידותיים ובטוחים תוך הקפדה על אוורור נאות של הכיתות והחללים הסגורים. מטרתנו היא לספק לתלמידים ולצוות סביבת לימוד נעימה, נקייה ובריאה התורמת להצלחת התהליך החינוכי.

כל השירותים שאנחנו מעניקים ב:

ניקיון משרדים בירושלים

ירושלים, בירת ישראל, היא עיר גדולה וסואנת. בירושלים ישנם אלפי משרדים – ממשלתיים, עסקיים, היי-טק ועוד. שמירה על ניקיון המשרד חשובה לא רק כדי שהמקום

קרא עוד »

חברת ניקיון בירושלים

הקפיצה במספר מקומות התעסוקה בבירת ישראל גורמת לעלייה בביקוש לשירותי חברת ניקיון בירושלים. בעלי העסקים והעובדים צריכים סביבת עבודה מסודרת ונקייה, סביבה שבה יוכלו לעבוד ובסופו

קרא עוד »

מעוניינים בשירותי ניקיון בירושלים?

צרו איתנו קשר:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן