צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  שירותי ניקיון למשרדים

  אנו רואים אותם בכל מקום, חלונותיהם נוצצים לאורה של השמש הקיצית. חלקנו אף עובדים בהם. המשרדים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו ובתוכם רוחשת פעילות תמידית. כדי לשמור על פעילות תקינה של העובדים במשרד, יש צורך להיעזר בחברה המספקת שירותי ניקיון למשרדים. כי כשם שחשוב לנו להיכנס לבית נקי בסיומו של יום עבודה, כן נעים יותר לבוא למשרד מצוחצח בתחילת היום.

  טיפים שיעזרו לכם לבחור שירותי ניקיון למשרדים

  בחירת חברת ניקיון טובה אינה עניין של מה בכך. אחרי הכול, אנחנו נמצאים במשרד במשך 8 שעות היום, ולעתים אף יותר. אלה כמה נקודות למחשבה שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר:

  • חברה מקצועית – חברת ניקיון מקצועית היא על פי רוב חברה בעלת ניסיון רב בתחום הניקיון והאחזקה. חברה זו מעסיקה עובדים רציניים ומנוסים המתייחסים לעבודתם בכובד ראש. את התוצאות תוכלו לראות בפועל ולהתרשם בהתאם. האם עובד הניקיון שנשלח מטעם החברה מקפיד לנקות ביסודיות את עמדתו של העובד? האם הוא מקפיד לשטוף את החלונות?
  • אילו שירותים מציעה החברה – חשוב לבחון אילו שירותי ניקיון מציעים לכם. אם יש לכם שטיחים גדולים הפרוסים לאורך חדרי המשרדים וחברת הניקיון אינה מבצעת ניקוי שטיחים, כדאי לעבור לחברה הבאה. באופן כללי, ככל שחברת שירותי ניקיון למשרדים מעניקה שירותים רבים יותר, כן מדובר בחברה מנוסה יותר.
  • לפנות לחברה מוכרת – מומלץ לפנות לחברה אמינה ומוכרת בשוק, כדי למנוע אי נעימויות. ניתן להתייעץ עם חברים או קרובי משפחה אשר יש להם עסק והם מזמינים את שירותיה של חברת ניקיון טובה, או להשקיע זמן ומאמץ בחיפוש חברה אמינה באינטרנט ולקרוא את תגובות הגולשים. אם מדובר בחברה אמינה, תגובות הגולשים יהיו חיוביות.

  מוריה מבריקים את המשרד

  מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ היא חברה אמינה ומנוסה המספקת שירותי ניקיון למשרדים. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים: ניקוי חלונות (אישור עבודה בגובה רב), ניקוי שטיחים, אחזקת מבנים ודאגה לתשתיות הבניין – בדיקת תקינות המעליות והמקלטים ודאגה לתשלומי מים וחשמל -שמירה על בנייני משרדים, ניקוי משרדים יסודי, ביצוע עבודות פוליש, עזרה בהסרת כתמים קשים לאחר שיפוץ ופינוי פסולת כבדה.

  שירותי ניקיון למשרדים בחיפה - חברת מוריה

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio