צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  שירותי ניקיון משרדים

  מי לא אוהב לראות משרד מצוחצח ונקי בתחילתו של יום עבודה אינטנסיבי. הביקוש לחברה טובה המספקת שירותי ניקיון משרדים הולך וגובר, בעיקר בערים גדולות שבהן יש משרדי עבודה רבים. חברת ניקיון מקצועית דואגת לשלוח עובדים מיומנים המבצעים מגוון רחב של עבודות הכולל לא רק שירותי ניקיון, כפי שהם מוכרים לנו, אלא גם שירותי תחזוקת בניינים.

  שירותי ניקיון משרדים – מה הם כוללים?

  הפעולות שמבצעת חברת הניקיון משתנות ממשרד למשרד. ישנם שירותים הניתנים באופן שוטף – מדי שבוע או מדי יום – ואחרים ניתנים בהזמנה מיוחדת. אלה כמה מבין השירותים השונים:

  • ניקוי משרדים כללי – זהו ניקוי שגרתי המיועד לשמור על מראה נקי של המשרד. ניקוי זה מתבצע לפי דרישה. ישנן חברות קטנות אשר מזמינות שירותי ניקיון משרדים אחת לשבוע, ואילו חברות אחרות, גדולות יותר, זקוקות לשירותים אלה מדי יום ביומו. המנקה המקצועי דואג לפעולות ניקיון שגרתיות כמו שטיפת רצפות, ניקוי כלי מטבח או ניקוי עמדתו של העובד.
  • ניקוי לאחר שיפוץ – ניקוי זה נעשה על פי רוב בהזמנה מיוחדת. כאשר המשרד עובר בהצלחה שיפוץ, לעתים נשארים כתמים קשים על הקירות והחלונות שאינם יורדים בניקוי רגיל. עובדי ניקיון ואחזקה מקצועיים משתמשים בכלים מיוחדים כדי להסיר את הכתמים העקשניים ולהעניק למשרד מראה נקי ומצוחצח.
  • שירותים מיוחדים – שירותים אלה כוללים פעולות ניקוי המצריכות שימוש בכלים או בחומרים מיוחדים. פעולות אלה יכולות להיות ניקוי חלונות בקומות העליונות, המצריך הקפדה על כל כללי הזהירות ושימוש בציוד סנפלינג מקצוע. ניקוי שטיחים וריפודים הוא פעולה מיוחדת כשלעצמה, משום שיש צורך להשתמש בחומרים מיוחדים ובכלים כמו שואב אבק או מברשות לניקוי משטחים רכים.

   מוריה שירותי ניקיון משרדים  שומרים על משרד מצוחצח

  מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ היא חברה המעניקה ללקוחותיה שירותי ניקיון למשרדים מקצועיים עם ערך מוסף. כל מי שפונה לחברה נדהם לקבל יחס אדיב, אישי ומקצועי מטובי המומחים בתחום. מוריה שירותי ניקיון מספקת שירותים סטנדרטיים כמו שטיפת רצפות וניקוי חלונות, וכן שירותים מתקדמים המסייעים לכם לשמור על המבנה. שירותים אלה כוללים שמירה על בנייני משרדים, דאגה לתשתיות החשמל והמים בבניין, פינוי פסולת כבדה לאחר שיפוץ, הסרת כתמים קשים לאחר שיפוץ וביצוע פוליש לרצפות.

  שירותי ניקיון משרדים בחיפה והקריות - מוריה שירותי ניקיון

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio