שירותי ניקיון משרדים

אנחנו בחברת מוריה גאים במתן שירותי שירותי ניקיון משרדים באופן המקצועי ביותר ללקוחותינו מאז 1987.

עובדים
0 +
שנות ניסיון
0 +
לקוחות מרוצים
0 +

מי לא אוהב לראות משרד מצוחצח ונקי בתחילתו של יום עבודה אינטנסיבי. הביקוש לחברה טובה המספקת שירותי ניקיון משרדים הולך וגובר, בעיקר בערים גדולות שבהן יש משרדי עבודה רבים. חברת ניקיון מקצועית דואגת לשלוח עובדים מיומנים המבצעים מגוון רחב של עבודות הכולל לא רק שירותי ניקיון, כפי שהם מוכרים לנו, אלא גם שירותי תחזוקת בניינים.

שירותי ניקיון משרדים – מה הם כוללים?

הפעולות שמבצעת חברת הניקיון משתנות ממשרד למשרד. ישנם שירותים הניתנים באופן שוטף – מדי שבוע או מדי יום – ואחרים ניתנים בהזמנה מיוחדת. אלה כמה מבין השירותים השונים:

ניקוי משרדים כללי

זהו ניקוי שגרתי המיועד לשמור על מראה נקי של המשרד. ניקוי זה מתבצע לפי דרישה. ישנן חברות קטנות אשר מזמינות שירותי ניקיון משרדים אחת לשבוע, ואילו חברות אחרות, גדולות יותר, זקוקות לשירותים אלה מדי יום ביומו. המנקה המקצועי דואג לפעולות ניקיון שגרתיות כמו שטיפת רצפות, ניקוי כלי מטבח או ניקוי עמדתו של העובד.

ניקוי לאחר שיפוץ

ניקוי זה נעשה על פי רוב בהזמנה מיוחדת. כאשר המשרד עובר בהצלחה שיפוץ, לעתים נשארים כתמים קשים על הקירות והחלונות שאינם יורדים בניקוי רגיל. עובדי ניקיון ואחזקה מקצועיים משתמשים בכלים מיוחדים כדי להסיר את הכתמים העקשניים ולהעניק למשרד מראה נקי ומצוחצח

שירותים מיוחדים

שירותים אלה כוללים פעולות ניקוי המצריכות שימוש בכלים או בחומרים מיוחדים. פעולות אלה יכולות להיות ניקוי חלונות בקומות העליונות, המצריך הקפדה על כל כללי הזהירות ושימוש בציוד סנפלינג מקצוע. ניקוי שטיחים וריפודים הוא פעולה מיוחדת כשלעצמה, משום שיש צורך להשתמש בחומרים מיוחדים ובכלים כמו שואב אבק או מברשות לניקוי משטחים רכים.

מוריה שירותי ניקיון משרדים – שומרים על משרד מצוחצח

מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ היא חברה המעניקה ללקוחותיה שירותי ניקיון למשרדים מקצועיים עם ערך מוסף. כל מי שפונה לחברה נדהם לקבל יחס אדיב, אישי ומקצועי מטובי המומחים בתחום. מוריה שירותי ניקיון מספקת שירותים סטנדרטיים כמו שטיפת רצפות וניקוי חלונות, וכן שירותים מתקדמים המסייעים לכם לשמור על המבנה. שירותים אלה כוללים שמירה על בנייני משרדים, דאגה לתשתיות החשמל והמים בבניין, פינוי פסולת כבדה לאחר שיפוץ, הסרת כתמים קשים לאחר שיפוץ וביצוע פוליש לרצפות.

ציוד מקצועי

הציוד המשוכלל והחדיש ביותר בשוק, חומרי הניקיון הטכנולוגיים והמתאימים ביותר

פריסה ארצית

אנו מעסיקים מעל 1,200 עובדים, ומעניקים שירותים בכל רחבי הארץ

ISO 9001

אנו עובדים באישור משרד התמ"ת (התעשייה המסחר והתעסוקה) ותחת תקן ISO 9001.

שירותי ניקיון משרדים מקצועי

העובדים שלנו הם שירותיים, מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר ומעמיק בכל הנוגע לניקיון חניונים מקצועי.

מבין לקוחותינו:

Asaf YahavAsaf Yahav
01:51 02 Jun 22
ביצעו עבודה יסודית ההתרעה קצרה. גייסו צוות מעכשיו לעכשיו כולל ציוד וחומרים. היו קשובים לדרישות ועבדו בשיתוף פעולה. תודה
נעזרתי בחברת מוריה בשל הצפה שהייתה לי במשרד. זכיתי לשירות איכותי, מקצועי ואדיב.
כאשר פניתי לחברה קבלתי מענה מידי לצרכים שרציתי אם זה מבחינה כספית ואם זה מקצועי והחוויה שהם נתנו לי פשוט יוצא מהכללממליץ מאוד
מתן שרות מאוד מקצועי תוך דגש לצרכים של הלקוחות עם יחס חם ואנושי
רוחה משהרוחה משה
17:29 31 Mar 22
חברה מצויינת, מבצעים כל דבר לשביעות רצוני. מספקים את הציוד במהירות. תודה רבה.
js_loader

כל השירותים שאנחנו מעניקים ב...

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן