צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  שירותי ניקיון

  רובנו אוהבים סדר וניקיון. אנחנו דואגים לנקות את ביתנו מדי שבוע – שוטפים את הרצפות והחלונות ומניחים את החפצים במקומם. כשם שאנו מקפידים על ניקיון ביתנו, בעלי העסקים מקפידים על ניקיון סביבת העבודה שלהם ומזמינים שירותי ניקיון מקצועיים. העובדים המקצועיים של חברת ניקיון ואחזקה מסייעים בניקוי המשרדים – ניקוי עמדות מחשב, שטיפת רצפות וחלונות וניקוי שטיחים – ובהענקת מראה ייחודי למשרד.

  שירותי ניקיון – סוגי השירותים השונים

  שירותי אחזקה וניקיון מתחלקים לתתי קטגוריות שונות ומגוונות. אלה כמה מבין השירותים הנפוצים שמספקות חברות האחזקה:

  • ניקיון לאחר שיפוץ – לעתים מחליט בעל העסק להרחיב את המשרד ולבצע בו שיפוץ הכולל שבירת קירות והוספת חדרים. לאחר השיפוץ, השיפוצניקים משאירים לכלוך רב הכולל צבע על הקירות או כתמי טיט שאינם יורדים מהחלונות. עובדי אחזקה מקצועיים מתמחים בניקיון שלאחר השיפוץ, והם יוכלו לסייע בניקוי הכתמים הקשים באמצעות הכלים המיוחדים המצויים ברשותם.
  • שירותי פוליש – אם ביקרתם במוסד ציבורי גדול, לא יכולתם שלא לשים לב לרצפה הבוהקת. אפקט זה מתאפשר באמצעות פוליש. שירותי פוליש מעניקים לרצפה ברק ייחודי, מדגישים את יופייה ומספקים לה את המראה הנקי, גם אם לא ניקו אותה במשך שבוע. הפוליש מתאים למי שמעוניין להעניק למשרד מראה ייצוגי ויוקרתי.
  • אחזקת מבנה – שירותי ניקיון אינם מתפרסים רק על חדרי המשרדים, אלא גם על פני תחומי עיסוק רבים יותר כמו שמירה על ניקיונם של חדרי המדרגות או גיזום הגינה המשותפת לכל משרדי הבניין.
  • ניקוי חלונות – עובדי חברת אחזקה וניקיון דואגים לנקות את החלונות בעזרת חומרים מיוחדים. אלה שיש להם רישיון עבודה בגובה, יכולים לבצע גם ניקיון חלונות סנפלינג בגובה רב.

  מוריה שירותי ניקיון – שמים קץ ללכלוך

  כל משרד זקוק לא רק לעובדים טובים, אלא גם לשירותי ניקיון טובים. וכאלה הם השירותים של החברה המקצועית מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ. כאן תוכלו לקבל יחס אוהד ושירות מקצועי, לצד מגוון רחב של שירותים הכוללים ניקוי שטיחים גדולים, ניקוי חלונות, הסרת כתמים קשים לאחר שיפוץ, שירותי פוליש והברקת רצפות או אחזקת מבנים ודאגה לפעולתן התקינה של כל התשתיות – מים, חשמל, פתחי אוורור או מקלטים העומדים לפי התקן.

  שירותי ניקיון בצפון

   

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio