חברת ניקיון בקריות

תושבי הקריות נהנים ממשרדים מגוונים ומרווחים ובהם עבודות לרוב. המשרדים מתפרסים לאורך ערים כמו קריית אתא, קריית ביאליק או קריית מוצקין ומספקים עבודה לאוכלוסייה המקומית. המעסיקים מצד שני מחפשים חברת ניקיון בקריות כדי שתוכל להעניק למשרדים מראה נעים, נקי וייצוגי. בימינו, חברות הניקיון אינן מציעות רק את שירותי הניקוי הרגילים המוכרים לנו, אלא הרבה מעבר.

חברת ניקיון בקריות – הגיוון שבסוגי השירותים
אלה כמה מבין השירותים הנפוצים שמספקות חברות ניקיון ואחזקה:

ניקוי משרדים – ניקוי מסוג זה שונה מניקוי של בתים או אולמות אירועים. במשרד אין זה מספיק לדאוג לניקיונה של הרצפה, אלא יש גם צורך לנקות את כסאות המנהלים וכסאות המזכירה באמצעות חומרים מיוחדים שאינם פוגעים בציפוי העור, להסיר את הלכלוך מהמקלדת של המחשב או להילחם בכתמי קפה עקשניים המופיעים על הרצפה או על השולחן, בהתאם למקום שבו שתו העובדים את קפה הבוקר שלהם.
ניקוי חלונות – חלונות מבריקים מעניקים למשרד מראה יוקרתי. עם זאת, חשוב להקפיד על כל כללי הבטיחות כאשר באים לנקות את החלונות, בייחוד אם המשרד ממוקם בקומה גבוהה. לעובדי חברת ניקיון בקריות יש רישיון מיוחד לעבודה בגובה רב, והם מיומנים בניקוי חלונות גם בגורדי שחקים.
אחזקת מבנים – חברת הניקיון והאחזקה דואגת לתחזוקה הכללית של הבניין שבו ממוקמים המשרדים. דאגתה נתונה לתקינות התשתיות השונות כמו מערכת הביוב והמים, מערכת החשמל, הקפדה על פעילות תמידית ובטוחה של המעלית במשרד, דאגה לתחזוקת החניונים וטיפוח הגינה המשותפת לבניין המשרדים.
ניקוי שטיחים – חברת הניקיון דואגת לנקות את השטיחים מלכלוך ואבק הנוטה להצטבר במהלך השבוע. הזיהומים שצובר השטיח עלולים לפגוע בבריאות האדם, ולכן חשוב לשמור על הניקיון. צוות העובדים המנוסה שואב אבק מן השטיח ומנקה אותו תוך שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים.
מוריה – לפתוח את הבוקר במשרד נקי
אם אתם מחפשים חברת ניקיון בקריות, תוכלו להזמין את שירותיה של מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ. החברה מספקת שירותים מגוונים בתחום הניקיון והאחזקה הכוללים שמירה על מבנים, הברקות רצפות המשרד באמצעות ביצוע פוליש, אחזקת מבנים ודאגה לתשתיות השונות, ניקוי חלונות (לעובדים יש אישור עבודה בגובה רב), ביצוע ניקוי שטיחים ושמירה הניקיון הכללי במשרד.

מוזמנים לשתף:

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

ניקוי חלונות

ניקוי חלונות

אחד השירותים המרכזיים אשר להם זקוקים המשרדים הוא ניקוי חלונות. חלונות נקיים משרים אווירה נעימה במשרד ומעלים את תפוקת העובדים. כמו כן, החלונות המשרדיים הם

קרא עוד »
ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה

ראיתם פעם סרטים אמריקניים ובהם מראים גורדי שחקים המעוטרים בחלונות נוצצים? תהיתם כיצד מנקים חלונות אלה? ובכן, חברות ניקיון ואחזקה מספקות שירותי ניקוי חלונות בגובה.

קרא עוד »
ניקיון לעסקים

חברת ניקיון לעסקים

הערים הגדולות בארץ ובעולם רוויות בבניינים גבוהים ובתוכם ממוקמים משרדים לרוב. המשרדים משמשים אלפי עובדים בחברות טכנולוגיות, הייטק, חברות פרסום ועוד. כל משרד זקוק לשירותי

קרא עוד »
חברת-ניקיון-מומלצת

חברת ניקיון מומלצת

כאשר אנו מחפשים שירותים כלשהם, אנו רוצים להבטיח כי נותן השירות מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כשמדובר בניקיון, אין מקום לפשרות, ולכן עובדי

קרא עוד »
תוכן עניינים

אודות מוריה:

מוריה היא חברה מובילה ופורצת דרך בענף שירותי הניקיון האחזקה והשמירה, מאז 1987. מוריה מספקת ללקוחותיה במגזר הציבורי, העסקי, הביטחוני, האקדמי, התעשייתי והפרטי, מגוון שירותים מקצועיים מתמשכים וחד-פעמיים בתחומי הניקיון, ניהול ואחזקת המבנים, שימור והברקת משטחי רצפה, עבודת ניקיון בגובה, ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי ציוד טכנולוגי ועבודות מיוחדות בתחום התחזוקה.

יצירת קשר

בקרו אותנו בפייסוק שלנו:

דילוג לתוכן