צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  חברת ניקיון בקריות

  תושבי הקריות נהנים ממשרדים מגוונים ומרווחים ובהם עבודות לרוב. המשרדים מתפרסים לאורך ערים כמו קריית אתא, קריית ביאליק או קריית מוצקין ומספקים עבודה לאוכלוסייה המקומית. המעסיקים מצד שני מחפשים חברת ניקיון בקריות כדי שתוכל להעניק למשרדים מראה נעים, נקי וייצוגי. בימינו, חברות הניקיון אינן מציעות רק את שירותי הניקוי הרגילים המוכרים לנו, אלא הרבה מעבר.

  חברת ניקיון בקריות – הגיוון שבסוגי השירותים

  אלה כמה מבין השירותים הנפוצים שמספקות חברות ניקיון ואחזקה:

  • ניקוי משרדים – ניקוי מסוג זה שונה מניקוי של בתים או אולמות אירועים. במשרד אין זה מספיק לדאוג לניקיונה של הרצפה, אלא יש גם צורך לנקות את כסאות המנהלים וכסאות המזכירה באמצעות חומרים מיוחדים שאינם פוגעים בציפוי העור, להסיר את הלכלוך מהמקלדת של המחשב או להילחם בכתמי קפה עקשניים המופיעים על הרצפה או על השולחן, בהתאם למקום שבו שתו העובדים את קפה הבוקר שלהם.
  • ניקוי חלונות – חלונות מבריקים מעניקים למשרד מראה יוקרתי. עם זאת, חשוב להקפיד על כל כללי הבטיחות כאשר באים לנקות את החלונות, בייחוד אם המשרד ממוקם בקומה גבוהה. לעובדי חברת ניקיון בקריות יש רישיון מיוחד לעבודה בגובה רב, והם מיומנים בניקוי חלונות גם בגורדי שחקים.
  • אחזקת מבנים – חברת הניקיון והאחזקה דואגת לתחזוקה הכללית של הבניין שבו ממוקמים המשרדים. דאגתה נתונה לתקינות התשתיות השונות כמו מערכת הביוב והמים, מערכת החשמל, הקפדה על פעילות תמידית ובטוחה של המעלית במשרד, דאגה לתחזוקת החניונים וטיפוח הגינה המשותפת לבניין המשרדים.
  • ניקוי שטיחים – חברת הניקיון דואגת לנקות את השטיחים מלכלוך ואבק הנוטה להצטבר במהלך השבוע. הזיהומים שצובר השטיח עלולים לפגוע בבריאות האדם, ולכן חשוב לשמור על הניקיון. צוות העובדים המנוסה שואב אבק מן השטיח ומנקה אותו תוך שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים.

  מוריה – לפתוח את הבוקר במשרד נקי

  אם אתם מחפשים חברת ניקיון בקריות, תוכלו להזמין את שירותיה של מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ. החברה מספקת שירותים מגוונים בתחום הניקיון והאחזקה הכוללים שמירה על מבנים, הברקות רצפות המשרד באמצעות ביצוע פוליש, אחזקת מבנים ודאגה לתשתיות השונות, ניקוי חלונות (לעובדים יש אישור עבודה בגובה רב), ביצוע ניקוי שטיחים ושמירה הניקיון הכללי במשרד.

  חברת ניקיון בקריות - מוריה שירותי ניקיון

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio