צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  ניקוי חלונות

  אחד השירותים המרכזיים אשר להם זקוקים המשרדים הוא ניקוי חלונות. חלונות נקיים משרים אווירה נעימה במשרד ומעלים את תפוקת העובדים. כמו כן, החלונות המשרדיים הם הפנים של החברה, ואם מנקים אותם כראוי, הם לא יביישו אף מנהל עבודה אשר יזמין למשרדו אנשי עסקים לצורך פגישת היכרות. כמו כל דבר, גם שמירה על חלונות נקיים דורשת מקצועיות וסיוע של חברה המתמחה בתחום.

  ניקוי חלונות בחיפה – היתרונות שבניקוי מקצועי

  אלה כמה יתרונות שיוכל כל משרד להפיק אם יבחר להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון ואחזקה כדי לנקות את החלונות:

  • שמירה על כללי הבטיחות – על פי רוב, המשרדים ממוקמים בקומות גבוהות, עובדה המקשה על ניקוי החלונות. גם אם החלטתם לחסוך בכסף ולנקות את החלונות בכוחות עצמכם, אתם עלולים להיפגע תוך טיפוס על אדן החלון, או לא להצליח במשימת ניקוי חלונות בגובה בגלל הקושי במציאת אחיזה טובה מבלי ליפול. חברה מקצועית מחזיקה ברשותה את הציוד הדרוש (כדוגמת ציוד סנפלינג) המאפשר לעובדיה לנקות את החלונות בבטחה. כמו כן, כל עובד הניגש לנקות את החלונות צריך להציג אישור עבודה בגובה רב.
  • ניקוי לפי סוגים – חלונות של משרדים וחנויות משתנים, בהתאם למבנה. חברת הניקיון יכולה להתאים את סוג הניקוי לסוג החלון. כך, ניקוי של חלון ראווה גדול השייך לחנות בגדים יהיה שונה מניקוי חלון קטן של משרד.
  • שימוש נכון בחומרים – כולנו יכולים לרכוש נוזל לניקוי חלונות, אך במצבים מסוימים אין די בנוזל זה כדי להסיר כתמי לכלוך קשים. צוות מקצועי יכול לבצע ניקוי יסודי באמצעות שימוש בחומרי ניקוי חזקים ובכלי ניקוי מיוחדים כמו סכין או שפכטל. הניקוי היסודי יעיל במיוחד לאחר שיפוץ, כאשר כתמי הצבע העקשניים עדיין נותרים על הקירות.

  מוריה שירותי ניקוי חלונות – הפתרון לחלונות נוצצים

  אם אתם מחפשים חברה שתבריק את חלונות המשרד שלכם או את החלונות בחנות הראווה, תוכלו לסמוך על מוריה שירותי ניקיון ואחזקה בע”מ בעיניים עצומות. עובדי החברה משתמשים בכלים וחומרים יעילים להברקת החלונות ולהסרת הלכלוכים העקשניים. בנוסף לשירותי ניקוי חלונות, החברה מציעה שירותי ניקוי ואחזקה נוספים כמו ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי משרדים, ניקוי חדר מדרגות, שמירה על מבנים, אחזקת מבנים או ביצוע פוליש.

   

  ניקוי חלונות לתוצאה מבריקה - מוריה

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio