צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  חברת ניקיון למפעלים

  בחברות תעשייתיות רבות, אוניברסיטאות, מכוני מחקר וחברות הייטק קיימים חדרים נקיים שהם למעשה אזור סטרילי מיוחד בו נשמרת רמת ניקיון גבוהה באופן מיוחד (רמת הניקיון היא גבוהה בהרבה מזו של חדר ניתוח בבית חולים). את רמת הניקיון מודדים ביחידות של מספר החלקיקים למטר מעוקב. רמת הניקיון הגבוהה הזו נדרשת בעיקר בייצור של מוצרים ספציפיים, ובמיוחד שבבים אלקטרוניים, (אפילו גרגר אבק עשוי לשבש את הייצור ולגרום לתקלות). בחדרים נקיים קיימות מערכות מיוחדות של בקרת אקלים שתפקידן לסנן את האוויר בחלל, להוריד את רמות הלחות ועוד.

  העבודה בחדרים נקיים נעשית באמצעות חליפות מיוחדות התפורות מחומרים ייחודיים שאינם פולטים חלקיקים ואף מצוידים במערכות נשימה, ובכך מונעות את זיהום החדר בחלקיקים. גם הקירות של החדר עשויים מחומרים אשר אינם פולטים חלקיקים. ניקוי חדרים נקיים מתבצע כחלק אינטגרלי מהעבודה השוטפת בחדר ומבוצע עם חומרי ניקוי מיוחדים.

   

  בכל סוג תעשייה קיים סוג חדר נקי, לפי הדרישות המיוחדות של הייצור או המחקר:

  • תעשיית מיקרו אלקטרוניקה – הקפדה גבוהה מאוד על מספר החלקיקים ורמת הלחות בחדר. יש חשיבות גבוהה למניעת היווצרות חשמל סטטי היכול לשבש ולהרוס את הרכיבים המיוצרים ואף את המכשירם עצמם. חשוב גם לשמור על טמפרטורה אחידה של 20 מעלות צלזיוס.
  • תעשיית התרופות – הדגשים בתעשיית התרופות הם שמירה על רמת ניקיון גבוהה במיוחד ומניעה של גדילת מושבות חיידקים על משטחים. בתעשייה זו נעשה שימוש בסיליקון אנטי-בקטריאלי.
  • תעשיית הזכוכית – בתעשייה זו קיימת הקפדה על שמירת רמת לחות נמוכה (19%) וטמפרטורה נמוכה, שמירה על תנאים אלה חשובה בתהליכי הייצור ושיפור תהליך ההדבקה של שכבות הזכוכית.

  ניקיון מפעלים, ובמיוחד חדרים נקיים היא משימה מורכבת המחייבת ידע והבנה בנושא – הביצוע חייב להיות קפדני והתוצאה מושלמת. ביצוע רשלני או לא מוקפד של עבודת הניקיון עלול לגרום לתקלות חמורות בתהליך הייצור או המחקר ואף להפסקתו. מה שכרוך גם בהפסד כספי עצום ואובדן זמן יקר.

  צוות הניקיון המיומן של חברת ‘מוריה’ מצויד במערכות ייעודיות לניקוי פסולת, לשאיבת וסילוק חלקיקי אבק מהחלל והאוויר מתחת לרצפה, ניקוי מעבדות, ניקוי הציוד הטכנולוגי המדויק, הרגיש ויקר ערך וזאת ללא שימוש בנוזלים לטיהור המכשירים בטרם כניסתם אל החדרים הנקיים. במהלך השנים צברה חברת ‘מוריה’ מיומנות, ניסיון וידע רב בניקוי חדרים נקיים, אם אתם רוצים ראש שקט וללא דאגות השאירו את הניקיון למומחים. ניקוי חדרים אינו משחק ילדים ואי אפשר להשאירו למי שאינו בקי בכל התקנות והדרישות המיוחדות לביצוע משימה מורכבת זו.

  חברת מוריה היא מהחברות המובילות בארץ בתחום שירותי האחזקה, ניקיון ושמירה, החברה מספקת שירותים מגוונים לכל סוגי הארגונים (חברות תעשייה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, המגזר העסקי והפרטי). העובדים בחברה הם מקצועיים, בעלי ניסיון ומקפידים על שירות אדיב וברמה הגבוהה ביותר. חברת מוריה מפעילה מוקד שירות לקוחות הפועל 24/7 על מנת להבטיח תשובה מהירה ומענה לכל פניה.

   

  אם אתם מחפשים חברת ניקיון למפעלים, מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום ניקוי חדרים נקיים, הגעתם למקום הנכון! נשמח למצוא עבורכם את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. במידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון: 04-7704000 באימייל: kabala@moriyaltd.co.il או צרו קשר כאן.

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio