ניקיון מפעלים

אנחנו בחברת מוריה גאים במתן שירותי ניקיון מפעלים באופן המקצועי ביותר ללקוחותינו מאז 1987.

בחברות תעשייתיות רבות, אוניברסיטאות, מכוני מחקר, מפעלים וחברות הייטק קיימים חדרים נקיים שהם למעשה אזור סטרילי מיוחד בו נשמרת רמת ניקיון גבוהה באופן מיוחד (רמת הניקיון היא גבוהה בהרבה מזו של חדר ניתוח בבית חולים). את רמת הניקיון מודדים ביחידות של מספר החלקיקים למטר מעוקב. רמת הניקיון הגבוהה הזו נדרשת בעיקר בייצור של מוצרים ספציפיים, ובמיוחד שבבים אלקטרוניים, (אפילו גרגר אבק עשוי לשבש את הייצור ולגרום לתקלות). 

מהו "קלין רום" וכיצד זה קשור לניקיון מפעלים?

בחדרים נקיים קיימות מערכות מיוחדות של בקרת אקלים שתפקידן לסנן את האוויר בחלל, להוריד את רמות הלחות ועוד. העבודה בחדרים נקיים נעשית באמצעות חליפות מיוחדות התפורות מחומרים ייחודיים שאינם פולטים חלקיקים ואף מצוידים במערכות נשימה, ובכך מונעות את זיהום החדר בחלקיקים. גם הקירות של החדר עשויים מחומרים אשר אינם פולטים חלקיקים. ניקוי חדרים נקיים מתבצע כחלק אינטגרלי מהעבודה השוטפת בחדר ומבוצע עם חומרי ניקוי מיוחדים.

בכל סוג תעשייה קיים חדר נקי, לפי הדרישות המיוחדות של הייצור או המחקר

הקפדה גבוהה מאוד על מספר החלקיקים ורמת הלחות בחדר. יש חשיבות גבוהה למניעת היווצרות חשמל סטטי היכול לשבש ולהרוס את הרכיבים המיוצרים ואף את המכשירם עצמם. חשוב גם לשמור על טמפרטורה אחידה של 20 מעלות צלזיוס.

הדגשים בתעשיית התרופות הם שמירה על רמת ניקיון גבוהה במיוחד ומניעה של גדילת מושבות חיידקים על משטחים. בתעשייה זו נעשה שימוש בסיליקון אנטי-בקטריאלי.

בתעשייה זו קיימת הקפדה על שמירת רמת לחות נמוכה (19%) וטמפרטורה נמוכה, שמירה על תנאים אלה חשובה בתהליכי הייצור ושיפור תהליך ההדבקה של שכבות הזכוכית.

ניקיון מפעלים, ובמיוחד חדרים נקיים היא משימה מורכבת המחייבת ידע והבנה בנושא – הביצוע חייב להיות קפדני והתוצאה מושלמת. ביצוע רשלני או לא מוקפד של עבודת הניקיון עלול לגרום לתקלות חמורות בתהליך הייצור או המחקר ואף להפסקתו. מה שכרוך גם בהפסד כספי עצום ואובדן זמן יקר.

מוריה שירותי ניקיון – מומחים בניקיון מפעלים מאז 1987

צוות ניקיון המפעלים המיומן של חברת ‘מוריה’ מצויד במערכות ייעודיות לניקוי פסולת, לשאיבת וסילוק חלקיקי אבק מהחלל והאוויר מתחת לרצפה, ניקוי מעבדות, ניקוי הציוד הטכנולוגי המדויק, הרגיש ויקר ערך וזאת ללא שימוש בנוזלים לטיהור המכשירים בטרם כניסתם אל החדרים הנקיים. במהלך השנים צברה חברת ‘מוריה’ מיומנות, ניסיון וידע רב בניקוי מפעלים, מכונות וחדרים נקיים. אם אתם רוצים ראש שקט וללא דאגות, השאירו את הניקיון למומחים. ניקיון מפעלים אינו משחק ילדים ואי אפשר להשאירו למי שאינו בקיא בכל התקנות והדרישות המיוחדות לביצוע משימה מורכבת זו.

חברת מוריה היא חברת ניקיון מהמובילות בארץ בתחום ניקיון המפעלים, שירותי ניהול ואחזקת מבנים, שירותי ניקיון ושמירה ועוד. החברה מספקת שירותים מגוונים לכל סוגי הארגונים (חברות תעשייה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, המגזר העסקי והפרטי). העובדים בחברה הם מקצועיים, בעלי ניסיון ומקפידים על שירות אדיב וברמה הגבוהה ביותר. חברת מוריה מפעילה מוקד שירות לקוחות הפועל 24/7 על מנת להבטיח תשובה מהירה ומענה לכל פניה.

אם אתם מחפשים חברת ניקיון למפעלים, מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום ניקוי חדרים נקיים, הגעתם למקום הנכון! נשמח למצוא עבורכם את הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

חשוב לודא כי צוות ניקיון המפעלים מיומן ומצויד במערכות מתקדמות לניקיון המפעל באופן יעיל ומקיף, וזאת תוף סיכון מינימלי של מכשירי העבודה, של המכונות ושל צוות המפעל.

ניקיון מפעלים, ובמיוחד חדרים נקיים היא משימה מורכבת המחייבת ידע והבנה בנושא – הביצוע חייב להיות קפדני והתוצאה מושלמת. ביצוע רשלני או לא מוקפד של עבודת הניקיון עלול לגרום לתקלות חמורות בתהליך הייצור או המחקר ואף להפסקתו. מה שכרוך גם בהפסד כספי עצום ואובדן זמן יקר.

אנו מעניקים שירותי ניקיון מפעלים בכל הארץ

צור קשר

שירותים נוספים מאת מוריה - חברת ניקיון ואחזקה​

מוריה הינו חברת המספקת שירותי ניקיון, אבטחה לא חמושה ושירותי אחזקה בכל רחבי הארץ. במידה ולא מצאתם כאן את השירות שאתם מחפשים – תרגישו בנוח ליצור איתנו קשר ואנחנו נעשה את מירב המאמצים לעזור ולתת את המענה הטוב ביותר.

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן