צור קשר

מעוניינים לקבל עוד מידע? השאירו את פרטיכם:

  מאמרים

  ניהול ואחזקת מבנים מקצועי

  אנחנו מבלים במשרד כ-8 שעות ביום, מקלידים אותיות ומספרים במחשב, עונים לטלפונים ומקיימים ישיבות צוות. לא תמיד אנו נותנים דעתנו לבניין שבו אנו נמצאים, אך כאשר יש הפסקת חשמל, אנו פונים לשומר האחראי על הבניין. ניהול ואחזקת מבנים הוא תחום חשוב המצוי באחריותה של חברת ניקיון ואחזקה. באמצעות ניהול נכון, אפשר להבטיח את קיומו של עוד יום עבודה תקין במשרדי הבניין.

  מה עושה חברה המספקת שירותי ניהול ואחזקת מבנים

  חברה המציעה שירותי ניקיון ואחזקה דואגת לתפקודו התקין של בניין המשרדים. אלה כמה תחומים שעליהם אחראים עובדיה:

  • שירותי אינסטלציה – המים בכיור המטבח שבמשרד עולים על גדותיהם? המים בניאגרה שבשירותים אינם יורדים? זה הזמן לקרוא לעובד המקצועי כדי שיוכל לבדוק היכן טמונה הבעיה. לעתים אי אספקת המים היא בעיה בביוב או במערכת הניקוז, ויש צורך לקרוא לחברה שיכולה לשאוב את הזיהום שהצטבר במערכת הביוב באמצעות משאית מיוחדת הנקראת “ביובית”.
  • לשלם את החשבונות בזמן – שומרי הבניין דואגים לאסוף את הכסף מהמשרדים ולשלם עבור אספקת החשמל והמים, כדי לאפשר את עבודתם התקינה של התשתיות האלה, מבלי שיהיה צורך לנתק את האספקה עקב הצטברות של חובות.
  • שמירה על הבטיחות – עובד חברת ניהול ואחזקת מבנים בודק מדי פעם את תקינותם של המקלטים בבנייני המשרדים ואת הימצאותם של כלים המיועדים לשמירה על ביטחון העובדים, כדוגמת הימצאותה של ערכת כיבוי מלאה. לעולם אין לדעת מתי יהיה צורך לפנות את העובדים במהלך התרחשות של אירוע כלשהו.
  • ניקוי יסודי – אחזקת מבנים כוללת גם ניקוי המבנה: שטיפת רצפות בפרוזדורים ובחדרי המדרגות, ניקוי חלונות המשרדים, או טיפול בחניונים. העובדים המקצועיים דואגים לנקות את הבניין בתדירות גבוהה כדי לשמור על בריאותם של העובדים השוהים בו מדי יום ביומו.

  מוריה ניהול ואחזקת מבנים – לעבוד בראש שקט

  אם אתם מחפשים דרך טובה לעבוד בבטחה מבלי לדאוג לתחזוקת המבנה, פנו למוריה אחת החברות אחזקה וניקיון הגדולות בארץ. החברה מספקת שירותי ניהול ואחזקת מבנים באופן יעיל, מקצועי ואיכותי. העובדים המנוסים של החברה ישמחו לסייע לכם בשמירה על ניקיון המבנה והמשרדים שלכם, תיקון תקלות חשמל ואינסטלציה, שמירה על הבניין, ניקוי משרדים לאחר שיפוץ, פינו פסולת כבדה או ביצוע עבודות פוליש והברקת רצפות.

  ניהול ואחזקת מבנים מקצועי עם חברת מוריה

  חזרה לראש העמוד

  Dotan Lidgi Design Studio