ניהול ואחזקת מבנים מקצועי

תוכן עניינים

אחזקת מבנים 

אנחנו מבלים במשרד כ-8 שעות ביום, מקלידים אותיות ומספרים במחשב, עונים לטלפונים ומקיימים ישיבות צוות. לא תמיד אנו נותנים דעתנו לבניין שבו אנו נמצאים, אך כאשר יש הפסקת חשמל, פיצוץ בצנרת, אנו פונים לשומר האחראי על הבניין. ניהול ואחזקת מבנים הוא תחום חשוב המצוי באחריותה של חברת ניקיון ואחזקה. באמצעות ניהול נכון, אפשר להבטיח את קיומו של עוד יום עבודה תקין במשרדי הבניין.

מה כוללת עבודת אחזקת מבנים ?

חברה המציעה שירותי ניקיון ואחזקה דואגת לתפקודו התקין של בניין המשרדים. אלה כמה תחומים שעליהם אחראים עובדיה:

שירותי אינסטלציה

המים בכיור המטבח שבמשרד עולים על גדותיהם? המים בניאגרה שבשירותים אינם יורדים? חברת האחזקה תטפל בזה עבורכם! זה הזמן לקרוא לעובד מקצועי כדי שיוכל לבדוק היכן טמונה הבעיה ולתקן אותה. לעתים אי אספקת המים היא בעיה בביוב או במערכת הניקוז, ויש צורך לקרוא לחברה שיכולה לשאוב את הזיהום שהצטבר במערכת הביוב באמצעות משאית מיוחדת הנקראת “ביובית”.

לשלם את החשבונות בזמן

שומרי הבניין מטעם חברת אחזקת המבנים דואגים לאסוף את הכסף מהמשרדים ולשלם עבור אספקת החשמל והמים, כדי לאפשר את עבודתם התקינה של התשתיות האלה, מבלי שיהיה צורך לנתק את האספקה עקב הצטברות של חובות.

שמירה על הבטיחות

עובד חברת אחזקת מבנים בודק מדי פעם את תקינותם של המקלטים בבנייני המשרדים ואת הימצאותם של כלים המיועדים לשמירה על ביטחון העובדים, כדוגמת הימצאותה של ערכת כיבוי מלאה. לעולם אין לדעת מתי יהיה צורך לפנות את העובדים במהלך התרחשות של אירוע כלשהו.

ניקוי יסודי

אחזקה של מבנים כוללת גם ניקוי המבנה: שטיפת רצפות בפרוזדורים ובחדרי המדרגות, ניקוי חלונות המשרדים, או ניקוי חניונים. העובדים המקצועיים דואגים לנקות את הבניין בתדירות גבוהה כדי לשמור על בריאותם של העובדים השוהים בו מדי יום ביומו.

מוריה אחזקת מבנים – לעבוד בראש שקט

אם אתם מחפשים דרך טובה לעבוד בבטחה מבלי לדאוג לתחזוקת המבנה, פנו למוריה – חברת ניקיון ואחזקת מבנים מהמובילות בארץ. החברה מספקת שירותי ניהול ואחזקת מבנים באופן יעיל, מקצועי ואיכותי. העובדים המנוסים של החברה ישמחו לסייע לכם בשמירה על ניקיון המבנה והמשרדים שלכם, תיקון תקלות חשמל ואינסטלציה, שמירה על הבניין, ניקיון משרדים, ניקיון לאחר שיפוץ, פינוי פסולת כבדה או ביצוע עבודות פוליש והברקת רצפות.

חברה המציעה שירותי ניקיון ואחזקה דואגת לתפקודו התקין של הבניין וכוללת בין היתר שירותי אינסטלציה, תשלום חשבונות, שמירה על בטיחות הדיירים / העובדים בבניין, ניקוי יסודי של הבניין ועוד..

העסקת חברה תקח מכם את כאב הראש הכרוך בטיפול ובאחזקה של הבניין. במידה ותשכרו חברת אחזקה, זו תדאג עבורכם לבניין, למתקניו, ולתקלות שיצוצו מפעם לפעם, ותשאיר אתכם בראש שקט.

מוזמנים לשתף:

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את דעתכם:

בטוח תאהבו גם את:

פוליש לרצפה בחיפה

מחפשים להבריק את הרצפה בחיפה? מוריה היא הפתרון המושלם עבורכם! רצפה בוהקת ומפולשת היא עניין של אסתטיקה וגם תורמת לתחושת ניקיון, בריאות ורעננות בבית. חברת

קרא עוד »

אודות מוריה:

מוריה היא חברה מובילה ופורצת דרך בענף שירותי הניקיון האחזקה והשמירה, מאז 1987. מוריה מספקת ללקוחותיה במגזר הציבורי, העסקי, הביטחוני, האקדמי, התעשייתי והפרטי, מגוון שירותים מקצועיים מתמשכים וחד-פעמיים בתחומי הניקיון, ניהול ואחזקת המבנים, שימור והברקת משטחי רצפה, עבודת ניקיון בגובה, ניקוי שטיחים וריפודים, ניקוי ציוד טכנולוגי ועבודות מיוחדות בתחום התחזוקה.

יצירת קשר

בקרו אותנו בפייסוק שלנו:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
היי, כאן משרדי מוריה. נשמח לעזור 🙂
היי, אני פונה אלייך דרך האתר :)
דילוג לתוכן